Дубль Туре у ворота Ньюкасла наближає МанСіті до першого за 44 роки чемпіонства

6 травня 2012, 16:24
0
13
Туре приносить Ман-сіті важливу перемогу

У неділю, 6 травня, було зіграно центральний матч 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому МанСіті обіграв Ньюкасл і зробив ще один крок до першого з 1968 року чемпіонства.

Англійська Прем'єр-ліга. 37-й тур

Ньюкасл - МанСіті - 0:2

Гол: Яя Туре (70, 89)

Попередження: Бен Арфа (26), Тіоте (32); Перч (36), Фергюсон (80) - Баррі (30), Туре (38), Сабалета (79)

Початок матчу: 15:30

Ньюкасл: Крул - Сантон, Вільямсон, Колоччіні, Перч (Фергюсон, 74), Гутьєррес, Тіоте (Тейлор, 83), Кабайе, Бен Арфа (Амеобі, 74), Ба, Демба Сіссе

МанСіті: Харт - Компані, Сабалета, Кліши, Лескотт, Баррі, Яя Туре, Сільва (Річардс, 86), Насрі (де Йонг, 62), Агуеро, Тевес (Джеко, 70)

Хронологія матчу

2-а хвилина. Сьогодні перемога вкрай важлива для обох команд. МанСіті ведуть боротьбу з МЮ за чемпіонство, а Ньюкасл має непогані шанси зіграти в Лізі Чемпіонів у наступному сезоні, для чого потрібно випередити або Тоттенхем, або Арсенал.

6-а хвилина. Поки м'яч тримається в центрі поля. Ньюкасл намагається грати першим номером, але пройти потужну півзахист городян не так-то просто.

11-я хвилина. Насрі віддав пас у штрафну, СІЛЬВА прийняв м'яч і пробив з гострого кута - Крул парирує!

13-та хвилина. Тевес знайшов пасом у штрафному Насрі, перед Саміром залишалися лише ворота і Крул, але француз не зумів обробити м'яч! Поступово МанСіті перехопив ініціативу і притиснув Ньюкасл до його воріт.

17-а хвилина. Агуеро отримує м'яч від Сільви, обігрує захисника і б'є з 14-ти метрів низом - Крул парирує!

20-а хвилина. Крул невдало вийшов за межі штрафного, Агуеро був першим на м'ячі, але простріл у штрафну перервав захисник!

21-а хвилина. Після подачі кутового Кліші бив з дальньої дистанції - вкрай неточно.

26-а хвилина. Бен Арфа збиває Кліші, що рвався до штрафної. Жовта Хатему.

27-а хвилина. Тевес перекинув стінку зі штрафного, але Крул був готовий до удару і зловив м'яч у нижньому куті.

29-а хвилина. Демба Ба стріляє з дальньої дистанції - над поперечиною.

30-а хвилина. Баррі заробив гірчичник за фол на Ба. Кабайе зі штрафного влучив у стінку, Тіоте продовжив атаку ударом метрів з 30-ти - в захисника.

32-а хвилина. Тіоте перед штрафній збив Давида Сільву. Шанс для МанСіті!

33-а хвилина. Сільва подавав на кут воротарського майданчика, але Лескотт не встиг до м'яча.

34-а хвилина. МОМЕНТ! Гутьеррес прострілив з флангу, удар Ба заблокував Компані, але з кута воротарського бив Бен Арфа, але Харт зреагував!

36-а хвилина. Перч заробив попередження.

38-а хвилина. Туре відзначився гірчичником за фол проти Сантона.

40-а хвилина. Демба Ба після подачі з лівого флангу пробив головою - над поперечиною.

41-а хвилина. БАРРО! МанСіті довго розігрував комбінацію перед штрафною, поки Кліші від лицьової лінії не викотив м'яч під удар Гарету - Баррі б'є з 14-ти метрів, але Колоччіні відбиває, 18-й номер МанСіті повторює удар, але вже Сантон виносить м'яч з лінії воріт!

45-а хвилина. Тевес обіграв Тіоте перед штрафною і віддавав пас Баррі на вихід на побачення з Круль, але Гарет опинився в положенні поза грою.

50-а хвилина. Ньюкасл не підпускає МанСіті до своїх воріт. Адже команда Манчіні фактично за крок від чемпіонства.

52-а хвилина. Туре пробив штрафний метрів з 25-ти - вище воріт.

55-а хвилина. Тевес потужно б'є з-за штрафної, але точно в Тіма Крула.

60-а хвилина. Заспокоїлася гра, гольових моментів практично немає.

62-а хвилина. Манчіні знімає з гри з Насрі і випускає де Йонга!

65-а хвилина. Бен Арфа стріляє з гострого кута - над дев'яткою!

66-а хвилина. Де Йонг врізався в Крула під час подачі з флангу. Арбітр фіксує порушення правил.

70-а хвилина. Манчіні намагається врятувати чемпіонство: замість Тевеса виходить Джеко. Едін повинен додати сили атаці городян.

70-а хвилина. ГОООООООЛ! Яя ТУРК обіграв Агуеро і класно пробив у нижній кут з 23-х метрів! Крул був безсилий! Справедливо, що забиває саме Туре, бо саме він весь сезон був лідером МанСіті!

74-а хвилина. Подвійна заміна в складі Ньюкасла: Фергюсон і Амеобі вийшли замість Перча і Бен Арфа.

75-а хвилина. Агуеро! Тиснув Сільва вивів аргентинця на побачення з Круль, але Кун пробив поруч зі штангою!

77-а хвилина. Харт невдало зіграв на виході, але Фергюсон не зумів виконати подачу!

78-а хвилина. Сіссе після м'якого накиду від Амеобі бив головою - м'яч пролітає поруч з дев'яткою!

79-а хвилина. Сабалета отримав жовту картку за грубий підкат.

80-а хвилина. Фергюсон відповідає грубою грою проти Сільви.

82-а хвилина. ТУРЕ після подачі Сільви зі штрафного б'є головою, але м'яч проходить поруч зі штангою!

83-а хвилина. Тейлор змінив Тіоте.

84-а хвилина. Агуеро вивів ТУРІ на побачення з Круль, Яя вирішив обіграти воротаря, але послизнувся і впав, івуарієць встиг відкинути м'яч на Куна, який з лінії штрафного не влучив по воротах! М'яч при цьому зачепив когось з футболістів Ньюкасла

85-а хвилина. Джеко не влучив по воротах, пробиваючи головою після кутового!

86-а хвилина. Манчіні зміцнює захист: замість Сільви вийшов Річардс.

87-а хвилина. Амеобі після подачі з флангу скинув м'яч головою на Сіссе, той на Ба, але м'яч з ноги Дембо знімає Компані!

88-а хвилина. Річардс відчайдушно кидається під удар Сіссе, який пробивав з лінії штрафного!

89-а хвилина. ГООООООЛ! Яя ТУРІ знімає питання! Агуеро почав контратаку МанСіті, Джеко на Кліші, Гаель віддає на лінію воротарського на Яя, який розстрілює Крула! 0:2!

90-а хвилина. ХАРТІЯ рятує МанСіті! Джо реагує на удар Сіссе-під захисника з 12-ти метрів!

90 +1- а хвилина. Амеобі пробив після подачі з флангу - знову Харт на місці!

Арбітр дає фінальний свисток. МанСіті робить ще один крок до чемпіонства! Городяни тепер випереджають МЮ на три очки, але команду Фергюсона чекає поєдинок з Суонсі.