Ахметов: Повинні були забивати більше м'ячів Металургу

0
10
Ахметов: Повинні були забивати більше м ячів Металургу
Ахметов радий перемозі Шахтаря в Кубку України

Президент Шахтаря Рінат Ахметов прокоментував підсумки фінальної гри Кубка України.

"У першому таймі, мені здається, створили багато хороших моментів. Повинні були забивати більше м'ячів. Потім пропустили необов'язковий гол. Почалася нервова гра і додатковий час.

Але головне, що хлопці проявили характер, знайшли в собі сили, забили переможний гол, і Кубок в наших руках. Ми знали, що буде дуже важка гра. У фіналі Кубка України легких матчів не буває. Ми були дуже сконцентровані, хотіли перемогти і привезти Кубок до Донецька", - цитує президента Шахтаря офіційний сайт клубу.

"Я дуже вдячний нашим уболівальникам і хочу всіх шанувальників команди Шахтар привітати із завоюванням Кубка. Сподіваємося, і все зробимо для того, щоб виграти Чемпіонат", - додав Ахметов.

Нагадаємо, у недільному фіналі Кубка України, в якому зійшлися два донецькі клуби - Шахтар і Металург, гірники були сильнішими, вирвавши перемогу в овертаймі - 2:1. Переможний гол на 104-й хвилині гри забив Олександр Кучер.