УПЛ: Битва за виживання. Карпати залишаються, Оболонь пролітає

10 травня 2012, 19:59
0
14

Сьогодні, 10 травня, у матчах 30-го туру української Прем’єр-ліги ми дізналися імена двох «щасливчиків», які залишать УПЛ.

Турнірне положення: 14. Карпати  - 23, 15. Оболонь - 21, 16. Олександрія - 20

Дніпро - Карпати  - 2:0

Гол: Стрінич (67); Олейник (86)

Попередження: Коноплянка (24), Зозуля (42), Стрінич (64), Кравченко (88) - Даушвілі (15), Озарків (24), Балажиць (41), Федецький (66)

Видалення: Стрінич (81) - Балажиць (82)

Дніпропетровськ. Дніпро Арена. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрінич, Кравченко, Ротань, Жуліано (Денисов, 55), Коноплянка (Бабенко, 88), Шахов (Олейник, 35), Зозуля

Карпати: Богатинов, Федецький, Балажиць, Мілошевич, Авелар (Худобяк, 46), Даушвілі, Ткачук (Лукас, 70), Касьян, Озарків, Ксьонз (Зеньов, 43), Гладкий

67-ма хвилина. ГООЛ 1:0 Коноплянка розібрався з суперниками зліва, подав у штрафну, де на цю передачу вже чекав Стрінич! І він у падінні влучив у дальній кут воріт своєю чарівною лівою ногою!

81-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ у складі Дніпра! За грубий підкат Стрінич отримав друге попередження.

82-а хвилина. Недовго Дніпро пограло у меншості. Грегор Балажиць отримує червону картку. Друге попередження за грубу гру.

86-а хвилина. ГООЛ 2:0 Контратака Дніпра: Коноплянка зробив зліва діагональ і Олейник, що вийшов сам на сам з Богатиновим, низом відправив м’яч у сітку.

Чорноморець  (Одеса) - Оболонь (Київ) - 1:0

Гол: Лео Матос (88)

Попередження: Месхія (36), Сапай (45), Конюшенко (84)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Юрій Мосейчук (Чернівці)

Чорноморець: Безотосний, Зубейко, Фонтанелло, Бергер, Кутас, Політило, Бобко (Рамос Терросо, 33), Лео Матос, Бакай, Рієра (Діденко, 80), Балашов

Оболонь: Махновський, Сапай, Пластун, Гурський, Конюшенко, Корнєв, Лупашко, Сибіряков (Шевчук, 59), Месхія (Тимченко, 76), Б. Баранець (Мякушко, 67), Мандзюк

88-а хвилина. ГОООЛ 1:0 Бакай у контратаці 3 на 3 ідеальним пасом вивів Матоса на ударну позицію, і той низом точним ударом під далеку штангу відправив м’яч у сітку.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Днепр (Днепропетровск)Оболонь (Киев)