Ла Ліга: Барселона не змогла закінчити перемогою чемпіонат, Валенсія поступилася Реал Сосьєдад

12 травня 2012, 23:50
0
14
Бетис грає з Барселоною

Сьогодні, 21 травня, відбулися два матчі заключного, 38-го туру іспанської Ла Ліги.

Реал Сосьєдад – Валенсія – 1:0

Гол: Грізманн (64)

Реал Сосьєдад: Клаудіо Браво, Естрада, Ансотегі, Мікель Гонсалес, де ла Белья, Аранбуру (Пардо, 76), Ільярраменді, Сурутуса, Вела (Хосеба Льоренте, 86), Грізманн, Агіррече (Хабі Прієто, 57).

Валенсія: Дієго Алвес, Бруно Сальтор, Р. Кошта, Деальберт, Альба, Мадуро, Тіно Коста, Фегулі (Жонас, 60), П. Ернандес (Пако Алькасер, 78), Бернат (П’ятті, 60), Адуріс

Бетис – Барселона – 2:2

Гол: Рубен Кастро (71, 74) – Бускетс (9); Кейта (90)

Попередження: Беньят (80), Каньяс (89) – Алвес (30)

Вилучення: Алвес (53)

Бетис: Касто, Чика (Ісидора, 73), Паулау, Дорадо, Начо, Беньят, Хосе Каньяс, Монтеро (Санта Крус, 59), Х. Перейра, Рубен Кастро, Посуело (Ноно, 64)

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Піке, Адріано, Хаві (Іньєста, 81), Бускетс, С. Кейта, Педро (Тельо, 78), Мессі, Афеллай (Монтойя, 60)

7-ма хвилина. Мессі діагоналлю вивів Афеллая сам на сам з голкіпером, але голландець забарився, і Касто виручив!

9-та хвилина. ГОЛ 0:1 Хаві подав на ближній кут воротарського майданчика, звідки Бускетс головою зрізав м’яч точно щільно зі штангою!

29-та хвилина. Адріано позбувся опіки і з 15-ти метрів цілив у праву дев’ятку, у відповідь ефектний сейв голкіпера! Кутовий.

48-ма хвилина. Кейта непогано бив з середньої дистанції в дальній нижній кут воріт, і Касто в кидку виручив!

51-ша хвилина. Кастро втік від Маскерано і на лівому краю штрафного не зумів переграти Вальдеса, який накрив м’яч в кінці кінців!

53-тя хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Алвес дуже грубо врізав по ногах Монтеро і самовидалився з поля за друге попередження!

67-ма хвилина. Чіка прострілив з лівого кута штрафний, після підкату Маскерано і рикошету Вальдеса в падінні зіграв коліном вертикально вгору, захисники підстрахували!

71-ма хвилина. ГОЛ 1:1 Пройшов проникаючий пас на ривок Кастро, який з 15-ти метрів ефектно перекинув Вальдеса!

74-та хвилина. ГОЛ 2:1 Знову провал оборони гостей, Кастро по центру вийшов на ворота і з 22-х метрів пробив у правий нижній кут!

90-та хвилина. Мессі зі штрафного з 28-ми метрів пробив над стінкою і потрапив у праву штангу!

90 +1 хвилина. ГОЛ 2:2 Після подачі зі штрафного Кейта головою зрізав м’яч у лівий нижній кут воріт!