Безумство німецьких уболівальників ледь не коштувало команді місця в еліті

16 травня 2012, 15:24
0
13

Матч за право грати в Бундеслізі чемпіонату Німеччини між Фортуною і Гертою (2:2) завершився скандалом.

У компенсований час другого тайму, коли до виходу Фортуни в елітний дивізіон залишалися миті, гра була перервана. Тисячі вболівальників, не дочекавшись фінального свистка, вибігли на поле, щоб відсвяткувати успіх.

Головний суддя Вольфганг Штарк і його помічники, побачивши, що поліція та служби безпеки не справляються, вирушили в підтрибунні приміщення. У роздягальню пішли і футболісти Герти.

Гравці Фортуни, навпаки, спробували заспокоїти своїх уболівальників і відправити їх назад на трибуни.

Матч був продовжений лише через 20 хвилин.

За інформацією Bild, на відновлення гри наполягла поліція. При цьому служба безпеки стадіону, побоюючись подальшого розвитку заворушень, пропонувала завершити зустріч.

Не хотіли повертатися на поле гравці Герти, які, очевидно, сподівалися на перегравання поєдинку. Проте зустріч все-таки була дограла і завершена з рахунком 2:2.

Нагадаємо, що завдяки перемозі в першій зустрічі (2:1) в Бундеслізі залишилася Фортуна.

За матеріалами: Спорт-Экспресс