Лемпард: Абрамович заслужив перемогу в Лізі Чемпіонів

22 травня 2012, 07:23
0
12
Лемпард: Мрія збулася

Півзахисник Челсі Френк Лемпард назвав перемогу в Лізі Чемпіонів здійсненням мрії і нагадав, що в середині сезону ніхто б не поставив на успіх лондонської команди.

"Важко висловити словами почуття після перемоги в Лізі Чемпіонів, - наводить слова Лемпарда офіційний сайт Челсі. - Навіть якщо ви перемагаєте мало не щороку, як Барселона, це все одно чудово. Ми виграли найкращий клубний турнір в світі. В середині сезону ніхто й подумати не міг, що ми обіграємо Барселону і переможемо у фіналі.

Той факт, що ми вилітали і в півфіналах, і у чвертьфіналах, робить кубок ще більш цінним. Тим більше, Челсі став першим лондонським клубом, який виграв Лігу Чемпіонів. За сім хвилин до кінця матчу ми програвали 0:1. У такі моменти розумієш, наскільки важливо мати в складі Дідьє Дрогба - великого футболіста. Без нього ми б не вийшли в фінал. Як і без Петра Чеха.

Ді Маттео відпрацював просто блискуче. Заслужив перемогу і Роман Абрамович, причому не тільки через фінансування, а через ставлення до справи. Він вивів нас на новий рівень. Мрія збулася", - сказав Лемпард.

ВІДЕО: Трагедія Швайнштайгера. Серія пенальті в матчі Баварія - Челсі

Нагадаємо Челсі виграв у Баварії фінал Ліги Чемпіонів у серії пенальті (4:3). Основний час матчу закінчився внічию - 1:1.

За матеріалами: Телеканал Спорт