29 червня 2012, 19:50
0
18
Металіст мінімально обіграв Марібор

У п'ятницю, 29 червня, харківський Металіст у другому контрольному матчі на передсезонному зборі в Австрії мінімально обіграв словенський Марібор.

Металіст (Харків, Україна) - Марібор (Марібор, Словенія) - 1:0 (1:0)

Голи: Крістальдо (26, з пенальті)

Пенальті заробив Марлос в боротьбі із захисниками словенців, а Джонатан пробив точно в правий кут.

Металіст (перший тайм): Горяїнов - Пшеничних, Торсігльєрі, Березовчук, Вільягра, Оберемко, Хав'єр, Соса, Марлос, Тайсон, Крістальдо

Металіст (другий тайм): Горяїнов (Денчук, 75) - Обрадович, Березовчук, Азацький, Шелаєв, Оберемко, Едмар, Ребенок, Воробей, Бланко, Радченко

Марібор (стартовий склад): Прідігар - Филипович, Меяч, Мезга, Таварес, Веліконья, Цвіянович, Потокар, Райчевич, Решек, Мертель

Марібор (з 71 хвилини): Прідігар - Чернич, Трайковський, Лесяк, Берич, Комазец, Видович, Аргус, Ібраїмі, Потокар, Реп

У сезоні 1999/2000 Марібор грав в одній групі Ліги Чемпіонів з київським Динамо, римським Лаціо та леверкузенським Байєром. Матч в Києві завершився - 0:1, а в Маріборі - 1:2.

ВІДЕО: Металіст упевнено розбирається з варшавською Легією

Нагадаємо, в попередньому контрольному поєдинку Металіст обіграв варшавську Легію.

ТЕГИ: финансысборная ИталииUEFAсборная Португалиисборная Испаниисборная Германии