3 липня 2012, 21:05
0
12
Металіст не зміг переграти Копенгаген

Сьогодні, 3 липня, Металіст провів товариський матч проти Копенгагена і ніяк не може занести його собі в актив.

Команда Маркевича поступилася данцям з рахунком 1:4, відзначившись лише з пенальті.

Металіст – Копенгаген – 1:4

Голи: Марлос (75, з пен.) – Абделає (31, 41, 46), Сантим (50, з пен.)

Металіст: Дишленкович, Пшеничних, Торсильєрі, Шарпар, Вільягра, Шелаєв (Торрес, 46), Шав’єр, Марлос, Бланко (Радченко, 65), Тайсон, Крістальдо (Ребенок, 46)

Копенгаген: Старсгаард, Гріндхайм, Сантим, Ндойе, Ов’єдо, Вінгаард, Абсалосен, Фредріксен, Туту, Бергвольд, Ремілер, Буск

На 31-й хвилині груба помилка оборони Металіста привела до взяття воріт. Абделає, увійшовши у штрафний, переграв Дишленковича і відправив м’яч у порожні ворота. 0-1

Під кінець тайму харків’яни пропустили другий гол. Перша подача – захисники вибили за лицьову. Друга – Абделає виявився спритнішим за всіх у штрафному і відправив м’яч у сітку воріт. 0-2

Тільки починається другий тайм – як пішла подача з правого флангу, рикошет і Абделає відправляє м’яч у сітку. 0-3

А на 50-й хвилині суперники довели рахунок просто до розгромного. Сантим реалізував пенальті з другої спроби. 0-4

Єдине, на що вистачило сил харків’ян – забити гол престижу. Радченко заробив пенальті, а Марлос точно пробив у правий від себе кут. 1-4

Нагадаємо, що анонсований раніше трансфер чергового бразильського форварда в харківський Металіст відбудеться вже завтра.

За матеріалами: metalist.ua