0
20
Динамо програло

У п'ятницю, 6-го липня, київське Динамо провело черговий спаринг на тренувальному зборі в Австрії.

У суперниках у команди Юрія Сьоміна був представник другого дивізіону Франції, а в минулому фіналіст Ліги чемпіонів, - Монако.

На відміну від попереднього ігрового дня, коли Динамо провело два спаринги і наставник команди фактично не мав можливості для внесення змін по ходу матчів, цього разу в розпорядженні Юрія Сьоміна була достатня кількість футболістів.

Перший тайм пройшов в двосічній боротьбі. Команди по черзі володіли перевагою, створюючи небезпеку біля обох воріт. Спочатку після удару Діаза м'яч пролетів поруч зі штангою, на що відповів Гусєв, хороший удар якого з 10-ти метрів, на жаль, був заблокований захисником. Також небезпечний у чужих володіннях був Ярмоленко - Андрій прострілював, а Ідейе не вистачило зовсім мало, щоб замкнути, але воротар у стрибку накрив м'яч.

Футболісти Монако не думали відсиджуватися в захисті, небезпечно огризаючись на кожну атаку біло-синіх. З ударом Баразіте з 22-х метрів Бойко впорався лише з другої спроби, також Денису довелося вступити в гру після пострілу Комана з лінії штрафної. Кінцівка тайму пройшла з перевагою Динамо, але без реальних загроз воротам суперника.

Після перерви за домовленістю між клубами стали грати м'ячами, наданими Монако. І французи досить швидко скористалися цією "перевагою". На 48-й хвилині монегаски отримали право на штрафний метрах в 20-ти від воріт, і Ессерік точним обвідним ударом направив м'яч у сітку воріт.

Пропущений м'яч дещо збентежив футболістів нашої команди. Хлопці володіли ініціативою, намагалися атакувати, але тривалий час не могли підступитися до володінь Л'Остіса. Протягом чверті години після гола все, що можна згадати з того, що відбувалося на полі, - це дальній удар Гармаша, з яким не без зусиль впорався голкіпер.

В заключні двадцять хвилин матчу динамівці активізувалися. Данило Сілва подавав у штрафну, де до м'яча не дотягнувся Кранчар, Нінкович із забійної позиції пробив над поперечиною.

Але на 74-й хвилині партнерів підвів Аруна, який був вилучений з поля за розмови з арбітром. Незважаючи на товариський статус матчу, заміна передбачена не була, тому Динамо догравали спаринг вдесятьох. На останніх хвилинах біло-сині могли пропустити ще раз, але після зрізки Данило Сілви надійно зіграв Коваль.

У результаті, мінімальна поразка Динамо з рахунком 0:1. Попереду у команди два тренувальних дні, контрольний матч з Нефтчі і повернення додому.

Динамо - Монако (Франція) - 0:1 (0:0)

Гол: Ессерік (48)

Вилучений: Аруна (74)

Динамо: Бойко (Коваль, 46), Бетао, Михалик, Хачеріді, Данило Сілва, Вукоєвич (Гармаш, 46), Аруна, Кранчар, Ярмоленко (Нінкович, 57), Гусєв (Дуду, 46), Ідейе (Мехмед, 57)

Монако (1 тайм): Л'Остіс, Кагельмахер, Марестер, Пінто, Рагга, Коман, Пандор, Циоліс, Кулібалі, Діаз, Бараз.

Монако (2 тайм): Суарчак, Лабор, Куржава, Да Сілва, Вольф, Менді, Дюмон, Дірар, Феррейра, Ессерік, Жермен