Збірна України завоювала путівку на Кубок світу з пляжного футболу

8 липня 2012, 18:03
0
7
Збірна України зіграє на Кубку світу

Збірна України з пляжного футболу здобула впевнену перемогу над командою Нідерландів у матчі за третє місце на європейському відбірковому турнірі до Кубка світу-2013, гарантувавши собі участь у фінальному турнірі.

Матч, який пройшов у неділю, 8 липня, у Москві на Поклонній горі, завершився із рахунком 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Відзначилися Андрій Черевко, Олександр Корнійчук та Роман Пачев.

Обидві команди вже виконали завдання на цьому турнірі, завоювавши разом зі збірними Росії та Іспанії путівки на Кубок світу, який пройде у вересні наступного року на острові Таїті у Французькій Полінезії. З перших хвилин обидві збірні демонстрували повільний і не найвидовищніший футбол, завершуючи атаки виключно далекими ударами. У першому періоді з небезпечних моментів можна згадати лише два удари українських футболістів, які влучили у каркас воріт.

Друга 12-хвилинка вийшла більш динамічною - цьому посприяв швидкий гол, автором якого вже на другій секунді періоду став Черевко. Збірна Нідерландів була змушена піти вперед, і незабаром голландці втратили реальний шанс зрівняти рахунок, не забивши пенальті. Після двох ігрових відрізків українці вигравали 1:0.

На самому початку фінального періоду українцям завдяки двом дальнім ударам вдалося довести рахунок до розгромного, а голландцям після такої гри було важко ліквідувати відставання у три м'ячі - українська команда не дозволяла суперникові придумати щось конструктивне в атаці, впевнено контролюючи хід зустрічі.

Пізніше у неділю збірна Росії зустрінеться у фіналі кваліфікації з командою Іспанії.

За матеріалами: Р-Спорт