УПЛ: Чорноморець відстояв перемогу в матчі з Говерлою

14 липня 2012, 20:55
0
22
Чорноморець грає з Говерлою

Сьогодні, 14 липня, відбувся матч першого туру української Прем'єр-ліги, в якому одеський Чорноморець забив у першому таймі 3 голи Ужгородській Говерлі, але ледь не втратив перемогу.

Українська Прем’єр-ліга. 1-й тур

Чорноморець (Одеса) – Говерла (Ужгород) – 3:2

Гол: Леонардо Де Матос (15, 44); Євген Єлісєєв (33-автогол) – Олег Міщенко (54); Дмитро Трухін (70)

Попередження:, Леонардо Де Матос (39), Лучіан Бурдужан (61), Сито Рієра (88) – Мірко Райчевич (7), Павло Щедраков (49), Андрій Грінченко (60)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 20:00

Арбітр: Андрій Кузьмін (Миколаїв)

Чорноморець: Безотосний, Фонтанельо, Бергер, Сантана, Кутас, К. Ковальчук, Політило, Де Матос (Бобко, 89), Бакай (Терросо, 84), Рієра, Бурдужан (Діденко, 63)

Говерла: Надь, Грінченко, Щедраков, Єлісєєв, Райчевич, Трухін, Макаренко, Печонкін (Трішович, 79), Ситник (Одонкор, 65), Міщенко (Косирін, 56), Гибалюк

88-ма хвилина. Рієра отримує жовту картку від арбітра.

83-тя хвилина. Надь! Намагається він виправитися. Після подачі у штрафний майданчик пробивав головою гравець господарів, але голкіпер забрав м’яч!

80-та хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Діденко вийшов сам на сам з голкіпером суперника і пробив метрів з восьми, але голкіпер дістав м’яч!

70-та хвилина. ГОООООЛ 3:2 Після подачі з правого флангу від Одонкора Трухін пробив по воротах, голкіпер відбив м’яч на того ж Трухіна, який вдруге був більш вдалим!

61-ша хвилина. А тепер ще й Бурдужан був удостоєний попередження.

60-та хвилина. Грінченко отримав відкладену жовту картку від арбітра зустрічі.

59-та хвилина. МОМЕНТ! Бакай пробивав по воротах з центру штрафного майданчика, але м’яч пролетів поруч зі стійкою!

54-та хвилина. Гооол 3:1 Трухін пробив з меж штрафного майданчика, Безотосний відбив м’яч, але його підстеріг Міщенко, який відправив снаряд у порожні ворота!

53-тя хвилина. Кутас потужно бив по воротах з-за меж штрафного, м’яч після рикошету летів під поперечину, але голкіпер перевів м’яч на кутовий.

49-та хвилина. Щедраков за грубу гру отримує картку.

44-та хвилина. ГОООООЛ 3:0 Подача з флангу в район одинадцятиметрової пішла, де Де Матос злетів у повітря і відправив м’яч у кут воріт!

43-тя хвилина. Поперечина! Подача в лінію атаки Чорноморця пішла, Бакай намагався хитро пробити по воротах, але м’яч влучив у планку!

39-та хвилина. Де Матос отримує жовту картку від арбітра зустрічі.

33-тя хвилина. Гооол 2:0 Захисник Говерли ногою вибивав м’яч з-під форварда, перебуваючи метрів за двадцять п’ять до своїх воріт. М’яч летів до голкіпера, який вирішив, що в руки йому брати не можна, і вирішив відбити м’яч головою, але не вийшло – м’яч у сітці! Цирк!

32-га хвилина. Рієра закидав м’яч у штрафний майданчик в напрямку Де Матоса, але неточною виявилася передача.

23-тя хвилина. Через лівий фланг будували свою атаку господарі. Сантана виконав навісну подачу на Де Матоса, який пробив головою, але влучив у руку захиснику, що залишилося без уваги рефері.

17-та хвилина. Ударом здалеку завершилася атака Говерли, але м’яч пролетів далеко від воріт Безотосного.

15-та хвилина. ГООЛ 1:0 Подача з кутового пішла, Де Матос виграв позицію на лінії воротарського майданчика і відправив м’яч у сітку воріт суперника! Відкрито рахунок у нас.

7-ма хвилина. А ось і перша жовта картка в матчі. Райчевич її отримав за грубий фол у центрі поля.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаЧерноморец (Одесса)Говерла (Ужгород)