Робота капітана: Соса приносить Металісту перемогу над Іллічівцем

14 липня 2012, 22:21
0
19
Металіст приймає Іллічівець

Сьогодні, 14 липня, відбувся матч першого туру української Прем'єр-ліги, в якому харківський Металіст переграв маріупольський Іллічівець. Героєм матчу став капітан господарів Хосе Соса, який забив сам і віддав гольову передачу.

Українська Прем’єр-ліга. 1-й тур

Металіст (Харків) – Іллічівець (Маріуполь) – 2:0

Гол: Хосе Соса (16); Павло Ребенок (90)

Попередження: Тайсон Фреда (88), Крістіан Вільягра (90) – Віталій Віценець (17), Олександр Чижов (85), Микола Іщенко (89)

Харків. ОСК Металіст. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Металіст: Горяїнов, Барвінко, Пшеничних, Торсільєрі, Вільягра, Торрес, Хав’єр, Соса, Марлос (Бланко, 76), Тайсон (Крістальдо, 87), Лисенко (Ребенок, 67)

Іллічівець: Худжамов, Шевчук, Ярошенко (Мандзюк, 84), Кожанов, Іщенко, Ємельянов (Кравченко, 65), Чижов, Віценець, Окріашвілі, Бутко, Таргамадзе (Федотов, 46)

Фінальний свисток. Металіст святкує перемогу.

90 +2 хвилина. ГОООООЛ 2:0 Соса з правого флангу м’яко накинув м’яч на дальню штангу над Худжамовим, і Ребенок головою буквально з метра вніс м’яч у сітку!

90 +1 хвилина. Представник тренерського штабу Металіста за суперечки з арбітром був видворений в підтрибунне приміщення.

90-та хвилина. Знову грубість, і ще одне попередження. Вільягрі дісталося від арбітра за грубий підкат.

89-та хвилина. Іщенко отримав жовту картку за затримку Ребенка.

86-та хвилина. На цей раз жовта картка у Тайсона, причина та ж – груба гра.

85-та хвилина. Груба підніжка у виконанні Чижова – жовта картка.

78-ма хвилина. Маріупольці огризнулися відмінною атакою, Ярошенко стріляв з 14-ти метрів, і кіпер у падінні ногою відбив м’яч!

74-та хвилина. Горяїнов без особливих зусиль впорався з дальнім ударом низом у виконанні Кравченка.

72-га хвилина. Подача Соси в центр штрафного, звідки Хав’єр в боротьбі пробив головою і не зміг вразити ціль!

69-та хвилина. Хороший дальній удар зі штрафного по воротах Горяїнова, кіпер у кидку виручив – кутовий!

66-та хвилина. Ярошенко з-за меж штрафного майданчика пробивав головою в бік воріт – лівіше.

60-та хвилина. Бутко пішов в обіграш у чужому штрафному, впав, піднявся, не отримавши пенальті, і втратив м’яч у підсумку.

56-та хвилина. Марлос був прикритий захисником, проте з 30-ти метрів завдавав удару по воротах, рикошет і кутовий.

46-та хвилина. Окріашвілі забрався в положення поза грою вже на перших секундах нової 45-хвилинки.

43-тя хвилина. Окріашвілі забрався за лінію захисників під час закидання м’яча в лінію атаки. І знову поза грою.

42-я хвилина. Соса гарно кидав м’яч у вільну зону в бік Тайсона, який на якісь сантиметри все ж опинився в офсайді.

41-ша хвилина. Марлос зі штрафного з 30-ти метрів технічно перекинув стінку, м’яч падав у правий кут воріт, але Худжамов в красивому кидку виручив!

37-ма хвилина. Простріл Соси низом з правого кута штрафного на Лисенка міг стати гольовим, якби не захисники і не офсайд.

35-та хвилина. Після рикошету м’яч опинився у Лисенка, форвард розстрілював ворота і знову не забив – у кіпера, та й поза грою було!

29-та хвилина. Марлос переграв двох суперників на правому краю штрафного майданчика і замість прострілу сильно пробив – в захисника.

24-та хвилина. Хав’єр зі стандарту закручував м’яч чи то на дальню штангу, чи то в ворота, але Худжамов в падінні зміг зіграти кулаком.

17-та хвилина. Суддя почав роздачу карток. За повторний грубий фол попереджений Віценець.

16-та хвилина. ГООООЛ 1:0 Новий капітан Металіста відкрив рахунок голам своєї команди в цьому сезоні! Красива комбінація господарів у дотик, Соса зігрався в стінку з Марлосом і з 15-ти метрів спрямував м’яча впритул до штанги!

14-та хвилина. Марлос м’яко закинув м’яч у штрафний, а там Соса в дотик скидав незручний м’яч у бік Лисенка, воротар на місці.

12-та хвилина. Хав’єр атакував метрів з 33-х, дещо авантюрний удар по воротах вийшов зовсім неточним.

6-та хвилина. Марлос у штрафному переграв трьох гравців, але забув ударити майже по порожніх воротах!

2-га хвилина. На перших же секундах просто неймовірний момент створений партнерами для Лисенка, і Володимир з п’яти метрів без перешкод пробив над воротами!

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net