Дніпро починає чемпіонат з упевненої перемоги над Таврією

15 липня 2012, 20:22
0
7
Видалення Коноплянки не завадило Дніпру обіграти Таврію

Перший тур Української Прем'єр-ліги у неділю, 15 липня, завершив матч між Дніпром і Таврією, у якому команда Хуанде Рамоса незважаючи на раннє видалення Євгена Коноплянки здобула впевнену перемогу.

Українська Прем'єр-ліга. Перший тур

Дніпро - Таврія - 3:1

Голи: Джуліано (3, 57); Денисов (74) - Фещук (87)

Попередження: Джуліано (3); Коноплянка (20) - Буссаїді (49)

Видалений: Коноплянка (30)

На 23-тій хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (мимо)

Початок матчу: 19:30. Арбітр: Сергій Бойко

Дніпро: Лаштувка - Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Денисов - Ротань (Алієв, 81), Боатенг, Джуліано (Кравченко, 76), Олійник (Одібе, 69), Коноплянка - Зозуля

Тренер: Хуанде Рамос

Таврія: Погорілий - Романчук (Путраш, 46), Аделейє, Буссаїді, Гуменюк, Любичич, Не (Фещук, 58), Гомес, Назаренко, Калініченко, Шиндер

Тренер: Олег Лужний

Хронологія матчу

3-я хвилина. ГООООЛ! Ротань пробив з дальньої дистанції - Погорілий відбив, але на Джуліано, який метрів з десяти добив м'яча в сітку!

4-та хвилина. Бразилець ще й жовту отримав за зняту футболку.

12-та хвилина. Аделейє пробив після подачі кутового від Калініченка - неточно.

14-та хвилина. Дніпро відповідає кутовим від Коноплянки, Чеберячко дотягнувся до м'яча, але точним удар не вийшов.

17-та хвилина. Знову Аделейє опинився на вістрі атаки Таврії – цього разу захисник пробивав після подачі від Романчука, знову вище.

19-та хвилина. Погорілий зіграв на виході після подачі кутового від Коноплянки, потім воротаря підстрахували захисники.

20-та хвилина. Коноплянка за зрив атаки заробив попередження.

22-га хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Мандзюк подав у штрафну, а Гомес завалив Зозулю, який вискакував з-за спини захисника! Арбітр також показав жовту картку футболісту Таврії.

23-тя хвилина. Коноплянка промахнувся! Євген перехитрив воротаря, але не влучив у правий нижній кут!

28-ма хвилина. Джуліано зробив непоганий ривок із центру поля, обіграв захисника, але відпустив від себе м'яча, чим скористався Погорілий.

29-та хвилина. Ротань віддав тонкий пас на Олійника у штрафну, але Денис потрапив у мінімальний офсайд.

30-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Коноплянка вирішив пірнути у штрафний Таврії, арбітр матчу Сергій Бойко відразу ж показав жовту картку Євгену за симуляцію, яка стала другою за останні десять хвилин! Дніпро буде грати у меншості.

34-та хвилина. Мазух пробив головою після подачі штрафного - мимо.

38-ма хвилина. Мазух перервав гостру подачу Калініченка з лівого флангу.

39-та хвилина. Калініченко подав кутовий, Боатенг вибив м'яча, а потім Лаштувка зіграв кулаками під час повторного навісу з глибини.

40-ва хвилина. Ротань невдало навісив зі штрафного - у руки Погорєлому.

45-та хвилина. Джуліано низом пробив поряд із правою штангою.

45 +2-га хвилина. Зозуля трохи не дотягнувся до прострілу Олійника справа!

Другий тайм розпочався із заміни у складі Таврії: замість Романчука вийшов Путраш.

49-та хвилина. Бусаїді отримує попередження за знесення Зозулі, що тікав у контратаку.

54-та хвилина. Таврія після відновлення гри більше володіє м'ячем і територією.

56-та хвилина. Ротань відзначився попередженням.

57-ма хвилина. ГООООЛ! Джуліано робить дубль! Лаштувка почав атаку, вибивши м'яча на половину поля Таврії, Зозуля скинув м'яча бразильцю, який увійшов у штрафний і пробив повз Погорілого!

58-ма хвилина. Фещук замінив Не.

63-тя хвилина. Лаштувка упевнено зіграв на виході після подачі із правого флангу.

67-ма хвилина. Ротань не влучив у ворота, пробиваючи штрафний із 25-ти метрів.

69-та хвилина. Одібе вийшов замість Олійника.

74-та хвилина. ГОООООЛ! Ротань класно перевів м'яча на лівий фланг - ДЕНИСОВ прийняв і з гострого кута пробив повз Погорілого, який кинувся на перехоплення! 3:0! І це в меншості!

76-та хвилина. Рамос знімає героя матчу Джуліано і випускає Кравченка.

81-ша хвилина. Алієв дебютує у футболці Дніпра, замінив він Ротаня.

83-тя хвилина. Алієв отримав м'яча на правому краю штрафного, але Олександр не зумів обіграти Путраша.

85-та хвилина. Фещук ледь не скористався помилкою Одібе, але Лаштувка встиг вибити м'яча за бокову.

87-ма хвилина. ГОООООЛ! Таврія забиває гол престижу! Назаренко подав кутовий, Фещук випередив Боатенга і пробив Лаштувку!

89-та хвилина. Фещук пробив після прострілу з правого флангу - влучив у штангу, але арбітр фіксує офсайд.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: ДнепрУкраинская Премьер-лигаТаврияХуанде РамосОлег Лужный