Ліга Європи: Донецький Металург відважив володареві Кубка Чорногорії сім м'ячів

0
10
Ліга Європи: Донецький Металург відважив володареві Кубка Чорногорії сім м ячів
Металург перетворив другий матч з Челіком на формальність

У четвер, 19 липня, був зіграний перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому донецький Металург не залишив шансів чорногорському клубу Челік.

Ліга Європи. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

Металург (Донецьк, Україна) - Челік (Нікшич, Чорногорія) - 7:0

Голи: Макрідіс (17, 49); Казарян (36, 61, 85); Данило (51); Мораєш (78)

Попередження: Казарян (33)

Донецьк. Стадіон Металург. Арбітр: Якоб Кехлет (Данія)

Початок матчу: 20:00

Металург: Бандура - Морозюк, Чечер, Воловик, Голодюк, Прийма (Грищенко, 76), Макрідіс, Лазич, Данило (Мораєш, 54), Жозе Соарес (Нельсон, 64), Казарян

Тренер: Володимир П'ятенко

Челік: Банович - Дублевич, Радович, Ніколич, Адрович, Зорич, Іванович (Агович, 64), Шимич, Булаїч, Йовович, Відаканич (Дринчич, 88)

Тренер: Славолюб Бубанья

Хронологія матчу

4-та хвилина. Команди не форсують події, придивляються один до одного.

8-ма хвилина. Металург тримає м'яч перед штрафним Челіка, намагаючись пройти глибоку оборону суперника за рахунок коротких передач.

9-та хвилина. Першого удару по воротах завдає Соарес - з дуже гострого кута у сітку із зовнішнього боку воріт.

14-та хвилина. Поки на полі не відбувається нічого цікавого, зазначимо, що Челік виграв Кубок Чорногорії, не бувши командою вищого дивізіону. У фіналі був переможений віце-чемпіон Рудар.

16 -та хвилина. Соарес не забив! Жозе не влучив у ворота з вигідної позиції після подачі Морозюка!

17-та хвилина. ГОООООЛ! Металург відкриває рахунок! Морозюк прострілив з флангу, а Макрідіс спокійно з десяти метрів пробив у нижній кут!

22-га хвилина. Челік заробив перший кутовий - Зорич подавав на ближню штангу, але там тільки футболіст Металурга.

24-та хвилина. Соарес подавав на Казаряна, але Геворг порушив правила в атаці, впавши на воротаря Челіка.

26-та хвилина. Макрідіс не влучив у ворота, пробиваючи з 12-ти метрів! Класна комбінація вдалася Металургу, пас на кіпріота був відданий п'ятою.

30-та хвилина. Казарян після помилки захисника бив з кута штрафний - Банович з другої спроби зловив м'яча.

33-тя хвилина. Казарян заробив гірчичник за спробу намалювати пенальті.

35-та хвилина. Соарес лівим флангом увірвався до штрафного і пробив низом, але воротар парирував.

36-та хвилина. ГООООЛ! Соарес від лицьової лінії прострілив у центр штрафного, Казарян прийняв м'яч, прицілився і пробив під поперечину!

37-ма хвилина. Ще момент! Данило увірвався у штрафний і пробив з кута воротарського в дальній кут - трохи не влучив!

38-ма хвилина. Макрідіс завдавав удару з лінії штрафного - мимо.

42-га хвилина. Металург трохи зменшив темп, але й цього вистачає, щоб не випускати суперника за центр поля.

43-тя хвилина. Соарес пробив метрів з 22-х низів - Банович зловив м'яч.

45-та хвилина. Морозюк змістився з флангу в центр і пробив з лівої - над поперечиною!

49-та хвилина. ГОООООЛ! Знову гол Металурга прийшов з правого флангу! Жозе Соарес прострілив, а Макрідіс у дотик з 12-ти метрів пробиває Бановича.

51-ша хвилина. ГОООООЛ! Данило отримав м'яч від Казаряна, переграв двох захисників і пробив повз воротаря! 4:0!

54-та хвилина. Перша заміна в складі Металурга: замість Данило вийшов новачок Жуніор Мораєш, який виступав у минулому сезоні в складі софійського ЦСКА.

56-та хвилина. Металург почав відпрацьовувати подачі кутових, але поки даний елемент гри не приносить успіху команді П'ятенка.

61-ша хвилина. ГОООООЛ! Казарян відзначився дублем! Геворг чітко замкнув простріл з правого флангу.

64-та хвилина. Замість Івановича вийшов Агович. Другу заміну провів П'ятенко: замість Соареса вийшов Нельсон.

67-ма хвилина. Голайдо, віддавши невдалий пас, ледь не привіз гол у ворота Бандури, але форвард Челіка занадто довго обробляв м'яч.

73-тя хвилина. Челік давно вже навіть не намагається забити гол престижу. Ну а Металург діє з прицілом на Зорю, з якою буде грати вже в неділю.

76-та хвилина. Замість Прийми вийшов Грищенко.

78-ма хвилина. ГОООООЛ! Нарешті Металург забив після атаки лівим флангом - після подачі Казаряна Жуніор Мораєш класно пробив головою в падінні!

85-та хвилина. ГОООООЛ! Мораєш прийняв м'яч після закидання з лівого флангу і прострілив на дальню штангу - Казарян забивав уже в порожні ворота.

88-ма хвилина. Після подачі кутового Воловик ледь не забив восьмий м'яч, але трохи не дістав.

Матч завершено. Металург вже в першому матчі забезпечив собі вихід в наступний раунд.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net