Карпати (Львів) - Іллічівець (Маріуполь) - 1:5

Попередження: Худоб'як (47); Кополовець (63) - Ємельянов (29); Путівцев (30); Віценець (49)

Стадіон Україна. Початок матчу: 19:30. Арбітр: Ярослав Козик

: Богатінов - Озарків (Касьян, 82), Мілошевіч, Пластун, Ощипко, Ткачук, Голодюк, Худоб'як, Гладкий (Кополовець, 62), Ксьонз (Тосіко, 69), Лукас

Іллічівець: Худжамов - Федотов, Кравченко (Таргамадзе, 46), Кожанов (Мандзюк, 83), Іщенко, Ємельянов, Чижов, Віценець, Путівцев, Окріашвілі, Бутко (Гречишкін, 90)

Тренер: Іван Балан

Хронологія матчу

4-а хвилина. Кравченко подав штрафний - Богатінов кулаками вибив.

7-а хвилина. Бутко вирізав подачу з правого флангу, Путівцев пробив головою, але прямо в руки Богатінова.

12-а хвилина. ГООООООЛ! Кравченко зі штрафного метрів з 30-ти пробиває під поперечину! М'яч, звичайно, летів по складній траєкторії, але Богатінов повинен був зіграти краще!

13-та хвилина. Ще момент у Іллічівця! Після подачі кутового Путівцев бив ногою з восьми метрів - Богатінов з величезними труднощами відбив м'яч!

15-а хвилина. ГООООООЛ! Костянтин Кравченко робить дубль! Маріупольці перехопили м'яч в центрі поля, послідувала контратака, Окріашвілі віддає на партнера, який з лінії штрафного б'є точно в нижній кут! 0:2!

16-а хвилина. ГООООООЛ! Що діється! Федотов прострілював з флангу, здається, Ткачук підставляє ногу, м'яч летить у ворота, і Богатінов пропускає під рукою!

18-а хвилина. Карпати створюють момент! Ксьонз подав на дальню штангу, Гладкий скинув м'яч, а Голодюк пробив у підкаті з лінії воротарської, але не потрапив!

19-а хвилина. Голодюк подавав з флангу і м'яч ледь не залетів у дальню дев'ятку!

23-а хвилина. Іллічівець за рахунок швидкого переходу з оборони в атаку створює чимало проблем Карпатам. Львів'яни поки не можуть прийти до тями після оглушливого старту.

25-а хвилина. Кравченко бив штрафний метрів з 35-ти - потрапив в Гладкого, що стояв у стінці.

27-а хвилина. Худжамов зіграв на виході під час подачі кутового.

29-а хвилина. Ємельянов за фол на Худоб'яка отримав жовту картку.

30-а хвилина. Лукас пробив штрафний - Худжамов впевнено зловив м'яч. Потім Путівцев заробив гірчичник за підніжку іспанцеві.

33-а хвилина. Окріашвілі після чергової контратаки бив з гострого кута - не потрапив.

38-а хвилина. Лукас зі штрафного не влучив по воротах.

40-а хвилина. ГООООООЛ! Ксьонз перехопив м'яч у центрі поля, рвонув до воріт і пробив точно в кут метрів з 10-ти! Карпати не опускають руки!

41-а хвилина. Ксьонз ледь скоротив розрив до мінімуму! Павло бив після прострілу Лукаса, але Худжамов впорався!

44-а хвилина. Окріашвілі бив метрів з 12-ти після скидання від Путівцева - повз дальній кут!

У перерві замість героя першої половини гри Кравченка вийшов Давид Таргамадзе.

47-а хвилина. Худоб'як отримав попередження після того, як втратив м'яч і був змушений порушувати правила.

48-а хвилина. Лукас не потрапляє по воротах, пробиваючи з-за штрафної.

52-а хвилина. Богатінов впевнено зіграв на виході під час подачі кутового від Віценця.

59-а хвилина. ГОООООЛ! Окріашвілі почав атаку, Федотов кинув у прорив Таргамадзе, який прострілив в центр, а Федотов з двох метрів розстріляв ворота!

62-а хвилина. Замість Гладкого вийшов Кополовець.

63-а хвилина. Озарків після відскоку потужно пробив сходу з 22-х метрів - поруч зі штангою!

64-а хвилина. Кополовець завалив Бутко, за що отримав попередження.

69-а хвилина. Худоб'як подавав штрафний - вийшло точно в руки Худжамову. Перед цим Ксьонза замінив Тосіко.

73-а хвилина. Зіткнення в центрі поля: Окріашвілі і Тосіко.

79-а хвилина. Федотов виконав класну передачу низом на Окріашвілі, Мілошевич в підкаті зумів врятувати свої ворота від п'ятого м'яча.

80-а хвилина. ГОООООЛ! БУТКО підключився в атаку по правому флангу, отримав пас у штрафний і виконав передачу в центр, потрапив при цьому в ногу Ощипку, від якого залетів за спину Богатінова.

83-а хвилина. Озарківа замінив Касьян, а замість Кожанова вийшов Мандзюк.

86-а хвилина. Іллічівець продовжує розривати Карпати на контратаках!

90-а хвилина. Остання заміна в матчі: замість Бутка вийшов Гречишкін.

Матч завершено. Іллічівець здобув ефектну перемогу, Карпати ніби й не йшли у відпустку. Львівська команда продовжує показувати непоказну гру.