Головний тренер Фейєнорда готує тактичні сюрпризи для Динамо

22 липня 2012, 14:30
0
9
Куман: В найближчі дні обміркуємо наш стиль гри з урахуванням майбутніх матчів з Динамо

Наставник Фейєнорда Рональд Куман дав зрозуміти, що готовий приготувати сюрприз до матчів кваліфікації ЛЧ проти Динамо.

У суботу роттердамці провели контрольний поєдинок проти середняка Еерсте Дордехта, який завершився переконливою перемогою підопічних Рональда Кумана 1:5.

АНАЛІТИКА: Чи до снаги Фейєнорд? Представляємо суперника Динамо по Лізі Чемпіонів

Однак примітним цей поєдинок був не своїм досить передбачуваним результатом і великим рахунком, а тим, що роттердамці вперше за п'ять років використовували ігрову схему з двома нападниками.

Рональд Куман визнав, що це був лише експеримент, однак він також і не виключає, що буде використовувати подібну тактику і в майбутньому.

КУМАН: Навіть не знаю, чи зможемо ми конкурувати з Динамо

"У нас є гравці, здатні грати за такою схемою. Якщо вона буде приносити результат так, як це було в першому таймі, то не виключено, що ми будемо використовувати її і в майбутньому. У найближчі дні ми спокійно обміркуємо наш стиль гри, з урахуванням, звичайно ж, майбутніх матчів з Динамо. Я є прихильником тактичних сюрпризів, здатних здивувати супротивника. Можливо, ми зіграємо так само, як і цього разу", - сказав Куман.

СТАТИСТИКА: Україна проти Нідерландів у єврокубках. Історія протистояння

Дордехт - Фейєнорд - 1:5

Голи: Ліма, 25 - Сіссе, 12, 41, Схакен, 35, 42, Ахахбар, 74

Фейєнорд (1-й тайм)
: Мюльдер, Янмаат, де Врей, Мартінс Інді, Нелом, Леердам, иммерсия, класи, Вільєна, Схакен, Сіссе.

Фейєнорд (2-й тайм): Мюльдер, Янмаат (Мокотжо, 64), Влаар, Конголо, Рамштайн, Стеенвоорден, Вормер, Кабрал, Синг, Фернандес, ті Вреде (Ахахбар, 55).

За матеріалами: football.ua