Дрогба в дебютному матчі допоміг здобути нічию Шанхай Шеньхуа

22 липня 2012, 16:36
0
14

Новачок китайського Шанхай Шеньхуа івуарієць Дідьє Дрогба у першому ж своєму матчі допоміг клубу здобути нічию.

Форвард з'явився на полі у футболці шанхайського клубу і допоміг команді Серхіо Батісти взяти очки у виїзному матчі.

Зустріч 18-го туру чемпіонату Китаю між місцевим Гуанчжоу Фулі і Шанхаєм, яка проходила в неділю, 22 липня,  завершилася внічию 1:1. Гості поступалися в рахунку після автогола на 21-й хвилині бразильського захисника Мойзеса, екс-гравця російських Крилья Совєтов і Спартака.

Дрогба з'явився на полі після перерви, відзначився небезпечним ударом зі штрафного, а потім почав гольову атаку, яка завершилася точним ударом Цао Юн Діна на 68-й хвилині. Інший зоряний форвард шанхайців - француз Ніколя Анелька - вийшов у стартовому складі.

Шанхай наразі займає 13-е місце в таблиці Чемпіонату Китаю.

За матеріалами: Р-Спорт