Маріупольська гойдалка: Іллічівець удома поступається Таврії

28 липня 2012, 17:52
0
8
Іллічівець грає з Таврією

Сьогодні, 28 липня, відбувся матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якому маріупольський Іллічівець програв сімферопольській Таврії.

Іллічівець (Маріуполь) - Таврія (Сімферополь) - 0:1

Гол:
Юрій Путраш (17)

Попередження: Торніке Окріашвілі (71) - Марін Любічич (70), Олег Гуменюк (90)

Маріуполь. Іллічівець. Початок матчу: 17:00

Арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

Іллічівець: Худжамов, Іщенко, Чижов, Бутко, Федотов, Кравченко (Таргамадзе, 62), Кожанов (Мандзюк, 76), Віценець, Путівцев, Окріашвілі, Ємельянов

Таврія: Кахріман, Нето, Селіо, Єзерський, Буссаіді, Путраш, Кубик (Назаренко, 31), Любічич, Гомес, Калініченко (Фещук, 63), Шиндер (Гуменюк, 70)

Хронологія матчу:

5-а хвилина. Непоганий удар зараз вийшов у Кравченка - за межі штрафної площі. Кахріман ефектно перевів м'яч на кутовий.

8-а хвилина. Шиндер зараз увірвався в штрафний майданчик суперника, але відразу три гравці маріупольської команди опинилися на шляху Антона. Він нічого не зумів зробити в цій ситуації.

10-а хвилина. Кравченко зважився на дальній удар, але спроба закинути м'яч за комір голкіперу зазнала невдачі.

13-та хвилина. МОМЕНТ! Вийшло справді вкрай небезпечно! Калиниченко закручував м'яч в ближній кут, але страж воріт "Іллічівця" врятував свою команду від гола.

17-а хвилина. ГОЛ 0:1 Путраш! Буссаіді виконав точну навісну передачу з правого флангу прямо на голову Путраша, який і відправив м'яч у ціль.

22-а хвилина. Кравченко навішував на Віценця, удар якого вийшов просто кошмарним.

26-а хвилина. Штрафний удар заробили маріупольці. Кравченко намагався закрутити м'яч у ворота, але підвела техніка активного хавбека "Іллічівця".

33-а хвилина. Костянтин Кравченко абсолютно раптово зважився закрутити м'яч з кутового, але Кахріман все бачив і впорався з цією загрозою.

39-а хвилина. Назаренко зараз пробував пробити по воротах, але нічого в нього не вийшло, м'яч після рикошету прилетів до воротаря.

44-а хвилина. Назаренко закидав м'яч у штрафний майданчик "Іллічівця", Худжамов впевнено вийшов з воріт і забрав снаряд у руки.

Перерва

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

49-а хвилина. Худжамов випередив Шиндера, і в падінні в ногах у нападаючого забрав м'яч.

52-а хвилина. Ємельянов пробиває по воротах. Хороший за силою удар, але м'яч пролітає в парі метрів від дальньої штанги.

61-а хвилина. Окріашвілі потрапив у положення "поза грою".

68-а хвилина. Таргамадзе зараз прощає "Таврію"! Мав він порівнювати рахунок після навісу в штрафну суперника, але його удар головою вийшов неточним.

70-а хвилина. Довели гравці головного арбітра матчу, показує він першу жовту картку. Гірчичник отримав Любічіч.

71-а хвилина. Тут же Окріашвілі карається попередженням.

74-а хвилина. Кутовий заробила маріупольська команда. Навісна передача пішла на Віценця, удар якого парирував Кахріман.

77-а хвилина. Мандзюк відразу ж відзначився ударом, Кахріман в красивому стрибку відбиває м'яч на черговий кутовий.

80-а хвилина. А ось це було дійсно дуже небезпечно! Бутко опинився один на один з Кахріманом, але переграти стража воріт "Таврії" йому так і не вдалося.

87-а хвилина. Прострільна передача прямує в штрафний майданчик "Таврії", м'яч легко прилітає в руки до воротаря.

90 +1 хвилина. Гуменюк отримав жовту картку.