Львівський штопор: Ворскла переграла Карпати

28 липня 2012, 19:59
0
30
Ворскла приймає Карпати

Сьогодні, 28 липня, відбувся матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якому полтавська Ворскла легко переграла львівські Карпати.

Ворскла (Полтава) - Карпати (Львів) - 3:1

Гол:
Іван Лієтава (21); Роман Безус (25); Дмитро Єременко (55) - Ігор Ощипко (66)

Попередження: Муртаз Даушвілі (59)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

Ворскла: Долганський, Даллку, Чеснаков, Курилов, Селін, Єременко (Сапай, 80), Краснопьоров, Маркоскі, Безус, Будник (Кривошеєнко, 71), Лієтава (Янузі, 75)

Карпати: Богатінов, Тосіко, Балажіц, Пластун (Кучеров, 39), Ощипко, Ткачук, Даушвілі, Худоб'як (Гудима, 73), Голодюк, Кополовець (Касьян, 43), Лукас

Хронологія матчу:

3-а хвилина. "Ворскла" провела першу небезпечну атаку. Безус віддав хорошу передачу на Будника, який пробив головою неточно.

6-а хвилина. Гості порушили правила. Будник зі штрафного зарядив сильно, але значно вище воріт.

10-а хвилина. Краснопьоров пробив по воротах — за метр від лівої стійки просвистів м'яч.

14-а хвилина. Колоповец активно зіграв зліва, але його навіс в штрафну став дуже легкою здобиччю голкіпера господарів.

15-а хвилина. Лієтава забрався в офсайд.

19-а хвилина. "Ворскла" провела затяжну позиційну атаку, яка завершилася довгим пасом в штрафну на Безуса, який впав перед лінією штрафного майданчика. Порушення арбітр не зафіксував, напевно, спіткнувся нападник.

21-а хвилина. ГОООООЛ 1:0 Лієтава відкриває рахунок голам в УПЛ. Розіграш стандарту привів до того, що м'яч відлітає до форварда Ворскли, і той відразу ж переправляє його у ворота.

25-а хвилина. ГООООЛ 2:0 Безус вийшов один на один з голкіпером. Майстерно уклав воротаря в ближній кут і відправив м'яч у дальній.

31-е місце. Всі атаки "Карпат" захлинаються відразу за центральним колом. Поки навіть до штрафної суперника не доходять акцентовано гості

36-а хвилина. Подобу небезпечного моменту створили "Карпати". Заскочили два гравці зелених в штрафний майданчик, де їм заважали захисники. Кополовець таки примудрився вдарити, але по воротах не влучив.

44-а хвилина. Вискакував сам на сам з голкіпером Касьян, але арбітр справедливо підняв прапорець.

45-а хвилина. Касьян проскочив по правому флангу і прострілив вздовж воріт. Голкіпер зіграв уважно і в падінні забрав м'яч у руки.

49-а хвилина. Безус небезпечно пробив головою по воротах, але вийшло не надто сильно і прямо у воротаря.

54-а хвилина. Касьян вискакував по правому флангу, але захисник в підкаті впевнено зіграв і вибив м'яч на кутовий.

55-а хвилина. ГООООЛ 3:0 ЄРЕМЕНКО! Невдало виконали "Карпати" кутовий, послідувала швидка контратака господарів і Єременко вийшов один на один з Богатіновим, не зближуючись , пробив по воротах.

59-а хвилина. Даушвілі отримує картку за грубий фол проти Маркоскі.

60-а хвилина. Лієтава понакручував біля лівого кутового флангу захисників, потім відкинув м'яч на Селіна, який подавав у штрафну. Там нікого крім захисників не виявилося.

62-а хвилина. Мартінес отримав м'яч між центральним колом і штрафним майданчиком і від безвиході вирішив пробити з такої дистанції. Захисники заблокували навіть такий безнадійний удар.

65-а хвилина. Безус вискакував на рандеву з воротарем, але захисник, що супроводжував його, відтер нападника від м'яча.

66-а хвилина. ГОЛ 3:1 Розіграли "Карпати" кутовий, послідувала довга передача на дальню штангу, де всі захисники "Ворскли" виглядали статистами і не заважали Ощипку спокійно головою відправити м'яч у ворота.

70-а хвилина. Мартінес вискакував до воріт "Ворскли", але передача була дуже сильною і на м'ячі першим виявився Долганський.

76-а хвилина. Безус отримав м'яч на лівому фланзі, похитав захисника, дійшов до кута штрафного майданчика і влупив по воротах. Богатінов зловив цей м'яч.

85-а хвилина. Ще одну небезпечну атаку провели футболісти "Ворскли", в якій відмінно показав себе Богатінов, в ближньому бою відбивши небезпечний удар.

89-а хвилина. Безус пробив зі штрафного потужно, але потрапив у гравців стінки. Відповідний випад "Карпат" завершився невдалим пасом в штрафну, де Долганський сьогодні є повноправним господарем.

90 +1 хвилина. Янузі добре пройшов по лівому краю і видав прекрасну передачу в центр штрафного майданчика на Кривошеєнко. Кривошеєнко ж не підібрав ногу і пробив з семи метрів значно вище воріт.

90 +3 хвилина. Ще один шанс був у Кривошеєнка, але він знову пробив значно вище воріт.