28 липня 2012, 21:56
0
16
Чорноморець приймає Волинь

Сьогодні, 28 липня, відбувся матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якому одеський Чорноморець поступився луцькій Волині.

Чорноморець (Одеса) - Волинь (Луцьк) - 0:2

Гол: Сілвіу Ізворану (14); Ерік Бікфалві (77)

на 49-й хвилині Леонардо Де Матос не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Павло Кутас (32), Тьягу Терросо (76), Артуро Морейра (89) - Даніель Суботич (13), Валентин Ілієв (21), Сілвіу Ізворану (25), Рамон Лопес (35)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Олександр Іванов (Макіївка)

Чорноморець: Безотосний, Фонтанельо, Бергер, Сантана, Кутас, К. Ковальчук (Бобко, 46), Політило (Діденко, 74), Лео Матос, Бакай, Терросо (Моррейра, 81), Бурдужан

Волинь: Старцев, Сімінін, Ілія, Шиков, Занев, Ізворану, Скоба (Герасим'юк, 78), Бікфалві (Стевич, 87), Лопес, Насонов (Пилипчук, 70), Суботич

Хронологія матчу:

4-та хвилина. Перша атака гостей завершилася подачею Рамона Лопеса з правого флангу, але захисники діють уважно.

7-ма хвилина. Ерік Бікфалві завдав першого удару в рамку. Метрів з 30 зарядив він, пославши м'яч точно по центру воріт. Голкіпер на місці.

12-та хвилина. Ось нарешті вдалося господарям довести м'яч до штрафного суперника, і Леонардо Де Матос завдав удару, цілячись у дальній кут. М'яч розминувся зі штангою.

13-та хвилина. І перша жовта картка у нас уже є. Даніель Суботич порушив правила, а потім завадив суперникові швидко ввести м'яч в гру.

14-та хвилина. ГООООЛ 0:1 Сілвіу Ізворану! Ерік отримав м'яч від Рамона Лопеса і пробив у штангу! Першим на добиванні виявляється Ізворану, забиваючи свій перший м'яч у чемпіонаті України!

21-ша хвилина. Валентин Ілієв порушив правила, зірвавши контратаку господарів. Ще одна жовта картка.

25-та хвилина. Максим Старцев впевнено грає кулаками на виході, вибиваючи м'яч до центру поля. А господарі змогли забрати м'яч собі в останні хвилини.

27-ма хвилина. Сілвіу Ізворану, який вже відзначився голом сьогодні, отримав попередження за грубу гру в центрі поля.

32-га хвилина. Швидка контратака вдалася гостям, Рамон Лопес був з фолом зупинений в метрі від лінії штрафного! А Павло Кутас побачив перед собою гірчичник.

35-та хвилина. Швидка контратака не вдалася. А причина тому - Рамон Лопес, який зірвав її фолом у центрі поля. Ще одна жовта картка.

36-та хвилина. Леонардо Де Матос зумів знайти можливість для удару, м'яч пройшов на метр вище поперечини.

45-та хвилина. Сілвіу Ізворану зумів випередити голкіпера і завдав удару потилицею, пославши м'яч занадто високо. А ворота-то були вже порожніми.

48-ма хвилина. ОСЬ ТАК початок тайму! Бобко відразу ж увірвався в штрафну і заробив пенальті! Сергій Сімінін порушив правила, ніяких сумнівів у правильному рішенні арбітра.

49-та хвилина. НЕМА ГОЛУ! Максим Старцев впевнено парирує удар, відбиваючи м'яч просто перед собою. Захисники виявилися першими і вибили "круглого" на кутовий! А бив Леонардо Де Матос.

54-та хвилина. Зараз гості дозволили Бобку пробити головою метрів з 10! М'яч пройшов за сантиметри від штанги.

60-та хвилина. Після подачі з лівого флангу Фонтанельо завдав удару головою під поперечину, Максим Старцев заслужив похвалу від партнерів після ефектного сейву.

66-та хвилина. Який момент! Лучіан Бурдужан чудово переграв Ілієва і пробив у правий кут, але яке диво здійснив Старцев, витягнувши "мертвий", здавалося, м'яч!

67-ма хвилина. Бурдужан таки вразив ворота суперника, але на пару секунд раніше арбітр фіксує офсайд.

76-та хвилина. Тьягу Терросо отримав жовту картку за слова на адресу арбітра після того, як останній зафіксував фол.

77-ма хвилина. ГООООЛ 0:2 Ерік Бікфалві домігся свого! Черговий дальній удар від Еріка, метрів з 25, м'яч після рикошету від ноги захисника залітає в дальній кут. Ніяких шансів не було у голкіпера.

89-та хвилина. Нарешті помітили ми на полі Артура Морейра, що вийшов на заміну. Правда нічого корисного він не зробив, заробив гірчичник, зірвавши контратаку суперника.

90 +1 хвилина. Рамон Лопес наостанок завдав удару по воротах Чорноморця, з яким легко впорався Дмитро Безотосний.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаЧерноморец (Одесса)Волынь (Луцк)