Подарунок для Містера: Шахтар вириває перемогу у Кривбасу

29 липня 2012, 19:57
0
11
Шахтар приймає Кривбас

Сьогодні, 29-го липня, відбувся матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якій донецький Шахтар з трудощами зміг зламати опір криворізького Кривбасу.

Шахтар (Донецьк) - Кривбас (Кривий Ріг) - 1:0

Гол: Фернандіньо (90 +3)

Попередження: Даріо Срна (16), Євген Селезньов (66) - Младен Бартулович (19), Віталій Лисицький (36), Віталій Федорів (40), Артем Штанько (90)

Вилучення: Олександр Кучер (15 - фол останньої надії) - Віталій Лисицький (48, друга жовта), Младен Бартулович (63 - друга жовта)

Донецьк. Донбас Арена. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Шахтар: Пятов, Срна, Ракицький, Кучер, Шевчук (Девіч, 67), Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян, Коста (Ілсіньо, 61), Тейшейра, Адріано (Селезньов, 52)

Кривбас: Штанько, Лобжанідзе, Лисицький, Петров, Федорів, Пашаєв, Матіч (Дедечко, 90), Канкава, Валєєв (Бабаутнде, 78), Бартулович, Самодін (Антонов, 86)

Хронологія матчу:

2-а хвилина. Ледь не виник перший гострий момент у матчі, проте, вчасно покинувши рамку воріт, Артем Штанько пообідав довгою передачею, адресованій Луїсу Адріано.

6-я хвилина. ШТАНЬКО! Перший небезпечний удар по воротах "Кривбасу" - справа ніг Генріха Мхітаряна, який на старті чемпіонату перебуває у відмінній формі! Голкіпер конвертував небезпечний момент в кутовий.

13-та хвилина. Фернандіньо перетримав м'яч і перервав атаку своєї команди неточною подачею.

15-я хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Перша вилазка гостей до чужих воріт завершилася червоною карткою для Олександра Кучера, який сфолив проти Валєєва!

16-я хвилина. Для колекції: Срна отримав "гірчичник" за розмови.

17-я хвилина. Небезпечно! Младен Бартулович пробив зі штрафного, Андрій Пятов ловити м'яч не зважився й відбив "круглого" на кутовий!

19-я хвилина. Багаття пристрастей матчу розгорається! Младен Бартулович отримав попередження за досить грубий підкат проти Даріо Срни.

21-я хвилина. МОМЕНТ! Младен Бартулович виконав подачу з кутового, Канкава випередив Хюбшмана і пробив по воротах! Зовсім трохи не вистачило Джаба.

24-я хвилина. А це цікаво! Даріо Срна завдав щільного удару в ближній кут, Штанько відбив! Через мить Фернандіньо забив гол, проте зробив це з офсайду "величезного розміру".

26-я хвилина. В офсайд, на думку арбітра, забрів Шевчук, однак повтор засвідчив помилковість рішення судді.

31-я хвилина. Адріано! Красива атака, Фернандіньо п'ятою підставив м'яч під удар Адріано, Луїс цілив у дальній кут, але пробив поруч зі штангою.

35-я хвилина. А ось і "Кривбас" змайстрував атаку! Самодін зачепився за м'яч, відіграв під удар Бартулович, з чиєї спробою впорався П'ятов.

36-я хвилина. Віталій Лисицький попереджений за фол проти Фернандіньо. Буде небезпечний штрафний.

37-я хвилина. 2-0 по незарахований м'ячам! Мхітарян добив м'яч в сітку після того, як удар Ракицького прийняла на себе "стінка". Офсайд у Генріха.

40-я хвилина. Важко криворіжцям встежити за маневрами заморських чарівників. Віталій Федорів напрацював на жовту картку.

45-я хвилина. Тейшейра відмінно обігрався з Адріано і приклався по м'ячу з лінії штрафної площі! Знову мимо створу. Реалізація страждає у "Шахтаря".

Перерва

46-я хвилина. Другий тайм стартував.

48-я хвилина. Лисицький залишає межі поля, причому в цьому матчі він більше не зіграє! Друга жовта картка Віталію - і склади кількісно стали тотожними.

57-я хвилина. Бартулович щільно приклався зі штрафного по м'ячу, проте Пятов був напоготові.

58-я хвилина. Небезпечно! Дуглас Коста прострілив з флангу в центр штрафного, звідки Селезньов вивернувся пробити по воротах, проте в площину воріт не влучив.

59-я хвилина. Класним сейвом Артем Штанько не дозволив В'ячеславу Шевчуку забити з лінії штрафної площі!

60-я хвилина. Знову гостро біля воріт гостей! Срна і рикошет на пару постаралися і спорудили момент для Селезньова, який ударом головою послав м'яч вище цілі!

63-а хвилина. ТРЕТЄ ВИДАЛЕННЯ У МАТЧІ! Коли таке було востаннє в чемпіонатах України?! Бартулович допоміг собі руками в боротьбі з Хюбшманом ...

66-я хвилина. Скільки попереджень! Селезньов отримав картку переважно за розмови.

71-я хвилина. Ракицький прийняв м'яч на фланзі і сильно пробив-прострілив! Мабуть, не тільки для партнерів, а й для нього самого цей пірует залишився загадковим і незбагненним.

78-я хвилина. 3-0 по голам, 0-0 на табло! "Шахтар" катком проїхався по обороні "Кривбасу", Тейшейра бив вже, здавалося, у порожні ворота, але м'яч з лінії воріт вибив ... Селезньов! Так це ще півбіди. Друга її половина полягає в тому, що Євген був в офсайді!

81-я хвилина. Артем Штанько відмінно відчуває ситуації, читає задуми суперників, вчасно виходячи з рами і граючи на випередження.

88-я хвилина. Ілсіньо придумав кутовий, сам розвинув думку подачею, однак гості з Кривого Рогу відбилися. Причому Бабатунде заробив штрафний на чужій половині поля.

89-я хвилина. Офсайд у Пашаєва! Так-так, все вірно, це при тому, що "Шахтарю" перемога за замовчуванням потрібніше.

90 +1 хвилина. Артем Штанько затримав час спочатку сам, а потім за допомогою отримання жовтої картки від арбітра матчу.

90 +3 хвилина. ГООООЛ 1:0 таки дожимає Шахтар! Срна навішує з кутового, Фернандіньо прекрасно вистрибує і пробиває повз воротаря!