29 липня 2012, 21:50
0
13
Зоря приймає Арсенал

Сьогодні, 29-го липня, відбувся матч третього туру української Прем'єр-ліги, в якому луганська Зоря приймала київський Арсенал.

Зоря (Луганськ) – Арсенал (Київ) – 1:3

Гол: Ілля Галюза (23) – Максим Шацьких (9, 14-пенальті), Володимир Гоменюк (20)

Попередження: Віталій Вернидуб (33), Ілля Галюза (68) – Євген Шахов (17), Юрій Паньків (39), Салюнас Міколюнас (73)

Луганськ. Авангард. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Андрій Кузьмін (Миколаїв)

Зоря: Козаченко (Постранський, 32), Ярмаш (Родич, 56), Шунич, Вернидуб, Ігнатьєвич, Грицай, Каменюка, Галюза, Любенович, Худзік (Ліпартія, 74), Ідахор

Арсенал: Паньків, Польовий, Гітченко, Симоненко, Леандро, Максимов, Шахов (Валяєв, 69), Шацьких, Кобахідзе, Ковпак (Міколюнас, 58), Гоменюк (Мазілу, 89)

Хронологія матчу:

3-тя хвилина. Дуже активний початок гри у виконанні Зорі! Паньків помилився на виході, м’яч влучив у поперечину, а сам епізод завершився кутовим.

9-та хвилина. Гооол 0:1 Максим Шацьких виконав подачу зі штрафного, футболісти вели активну боротьбу за верховий м’яч, чим суттєво дезорієнтували Козаченка. У підсумку, м’яч влетів у сітку воріт, а автором гола став Шацьких, адже ніхто інший м’яча не торкнувся!

13-та хвилина. Григорій Ярмаш відверто зачепив Гоменюка в штрафному майданчику – пенальті!

14-та хвилина. ГОЛ 0:2 Максим Шацьких реалізував вирок і оформив "дубль"! Сильно пробив Максим у верхній кут, Козаченко нічого не зміг вдіяти з таким пострілом.

16-та хвилина. Любенович сильно пробив зі штрафного, Паньків відбив перед собою, м’яч відскочив до Ідахора, який не зумів підлаштуватися під м’яч так, як того вимагала ситуація.

17-та хвилина. Знову фол, Євген Шахов "зрубав" Желька Любеновича. На цей раз фол оцінений не тільки штрафним, а й жовтою карткою.

20-та хвилина. ГООООЛ 0:3 Володимир Польовий видав відмінний простріл з флангу, Гоменюк випередив Віталія Вернидуба і красивим ударом "під себе" відправив м’яч у сітку!

23-тя хвилина. ГООЛ 1:3 Ідахор після передачі з глибини від Ярмаша скинув м’яч на хід Галюзу, який був точний! Ще нічого не вирішено в цій грі!

33-тя хвилина. Віталій Вернидуб попереджений.

34-та хвилина. Хороша атака гостей, Кобахідзе відіграв на Шахова, який гарно пробив по воротах з-за меж штрафного, але м’яч "зрізався" з ноги.

39-та хвилина. Цікаво, що Юрій Паньків отримав попередження від арбітра за затримку часу, хоча ще навіть перший тайм не завершився.

42-га хвилина. Нікола Ігнатьєвич забрів у положення "поза грою".

57-ма хвилина. МОМЕНТ! Любенович виграв підбір і в напівпадінні пробив по воротах – сильно, потужно, стильно, молодіжно! Поруч зі стійкою!

61-ша хвилина. Ідахор в офсайді.

64-та хвилина. Хороший момент! Ігнатьєвич виконав класну подачу в штрафний, Ідахор був швидше, вище і сильніше, пробив по воротах, але Паньків зафіксував м’яч.

65-та хвилина. ІГНАТЬЄВИЧ! Відмінно зловив на ногу м’яч і сильно пробив по воротах, Юрій Паньків відповів блискучим сейвом!

68-ма хвилина. Галюза попереджений.

71-ша хвилина. Ідахор вміло обробив м’яч після флангової подачі, однак Симоненко заблокував удар Лакі! Дуель – всім дуелям дуель!

73-тя хвилина. Порушив правила Саулюс Міколюнас. Попередження.

85-та хвилина. Вернидуб не зумів влучити у ворота!