Попов: У нас більше шансів пройти в Лігу Чемпіонів, ніж у Фейєноорда

1 серпня 2012, 07:31
0
16
Попову сподобалася гра Динамо з Фейєноордом

Захисник київського Динамо Горан Попов оцінив шанси динамівців на вихід переможцями з протистояння з Фейєноордом, зазначивши, що киян чекає непроста відповідна зустріч у Роттердамі.

"Я дуже хотів зіграти в цій зустрічі, але два тижні не брав участі в матчах. Проти голландських команд я завжди граю з хорошим настроєм. У першому таймі ми контролювали м'яч, тримали його в центрі поля. Але попереду в атаці не виходило зіграти так, як нам би хотілося.

Думаю, ми виграли завдяки проведеним Юрієм Сьоміним замінам, особливо молодець Олег Гусєв. Упевнений, якщо ми будемо грати в Роттердамі так, як і в другому таймі в Києві, то точно пройдемо цю команду. Шкода, що ми сьогодні не забили ще три-чотири голи.

Через тиждень нас чекає важкий матч, я грав в Голландії і знаю, який у них стадіон і який нас там чекає прийом. Але я вважаю, що наші шанси трохи вищі, більші, ніж 50%", - повідомив Попов.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, Динамо переграло Фейеноорд з рахунком 2:1 у домашньому матчі третього туру кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

За матеріалами:Чемпионат.com