Врятувалися: Металург повіз із Норвегії результативну нічию

2 серпня 2012, 20:58
0
25
Тромсе - Металург онлайн трансляція

Тромсе - Металург онлайн. Пропонуємо вашій увазі онлайн-трансляцію першого матчу кваліфікаційного раунду відбору Ліги Європи Тромсе-Металург Донецьк, який відбувся другого серпня в Тромсе.

Тромсе - Металург Донецьк - 1:1

Гол: Ондрашек (43) - Лазич (88)

Попередження: Бьорк (24) - Макрідіс (27), Чечер (70),

Морозюк (85)

Місце: Норвегія, Тромсе, стадіон Алфхейм Час: 20:00

Стартові склади

Тромсе: 1.Сальман, 14.Норбье, 3.Бьорк, 7.Коппінен (к), 4.Крістіансен, 15.Андерсен, 18.Бендіксен, 11.Йенссен, 10.Драге (Індестад, 79), 13.Ондрашек, 25.Орст (Люссволь, 66)

Головний тренер: Пер Матіас Хогмо

Металург: 12.Бандура, 7.Морозюк, 4.Чечер (к), 14.Воловик, 21.Едігарян, 44.Прийма, 9.Лазич, 13.Макрідіс (Нельсен, 66), 18.Димитров, 10.Казарян, 91.Мораеш (Данило, 75)

Головний тренер: Володимир П'ятенко

Хронологія матчу:

1-ша хвилина. Прийма недбало віддає передачу партнеру. Драге перехоплює м'яч і б'є з-за меж штрафного. Повз ворота.

3-тя хвилина. Воловик порушує правила перед своїм штрафним. Драге б'є зі штрафного з 24-х метрів - Бандура ловить м'яч.

6-та хвилина. Драге зліва навішує в штрафний. Орст б'є головою з 7-ми метрів. Вище воріт.

9-та хвилина. Димитров зліва вривається в штрафний, робить передачу на дальню штангу на Мораеша - неточно.

14-та хвилина. Казарян зліва намагався увійти в штрафний майданчик, але не зумів переграти двох захисників і втратив м'яч.

15-та хвилина. Офсайд у Лазича.

19-та хвилина. Чечер ударом головою з 5-ти метрів замикає подачу Морозюка з кутового - воротар ловить м'яч.

24-та хвилина. Жовта картка Бьорку за грубу гру проти Морозюка.

27-ма хвилина. Макрідіс відзначився жовтою.

28-ма хвилина. Передача Макрідіса в штрафний на хід Казаряну. Сальман виходить з воріт і забирає м'яч.

32-га хвилина. Морозюк навішує з кутового. Захисник Тромсе грає рукою. Свисток арбітра мовчить.

33-тя хвилина. Ще один кутовий від Морозюка. Навіс. Воротар невдало вибиває м'яч. Димитров завдає удару з 12-ти метрів - вище воріт.

37-ма хвилина. Бендиксен ліворуч робить передачу в штрафний. Андерсон б'є з 8-ми метрів - вище воріт.

43-тя хвилина. Гооол 1:0 Ондрашек виходить сам на сам з Бандурою, б'є з 8-ми метрів - гол.

45-та хвилина. Потужний постріл Лазича з 22-х метрів. Сальман рятує Тромсе.

45 +1 хвилина. Передача Едігаряна зліва в штрафний. Казарян б'є з 8-ми метрів - м'яч влучає в захисника.

Перерва.

46-та хвилина. Казарян пробиває з 26-ти метрів. Вище воріт.

51-ша хвилина. Подача Морозюка справа. Сальман на виході забирає м'яч.

54-та хвилина. Подача Морозюка у штрафний. У Чечера не вийшов удар головою.

58-ма хвилина. Кутовий у виконанні Драге. Коппін б'є головою з 7-ми метрів - вище воріт.

62-я хвилина. Лазич ліворуч входить в штрафний, пасує в центр на Мораеша. Захисник грає на випередження і вибиває м'яч в поле.

63-атяхвилина. Офсайд у Мораеша.

70-та хвилина. Чечер заробив жовту картку.

72-га хвилина. Подача Димитрова в штрафний. Казарян не зумів завдати удару по воротах.

85-та хвилина. Морозюк награв на жовту картку, відверто кажучи

88-ма хвилина. ГООООООЛ 1:1 Лазич перехоплює м'яч в центрі поля, просувається до штрафного. Удар з 22-х метрів, невеликий рикошет від захисника - м'яч влітає у кут воріт. 1:1.

90-та хвилина. Сальман забирає м'яч після удару Казаряна з 18-ти метрів.

90 +1 хвилина. Андерсен завдає удар з 22-х метрів. Бандура ловить м'яч.