5 серпня 2012, 17:58
0
9
Металург грає з Іллічівцем

Сьогодні, 5 серпня, у матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги запорізький Металург вдома крупно поступився маріупольському Іллічівцю.

Металург (Запоріжжя) - Іллічівець (Маріуполь) - 0:3

Гол: Адріан Пуканич (43), Костянтин Кравченко (55), Костянтин Ярошенко (90)

Попередження: Адольф Тейку (21), Сергій Рудика (62) - Артем Путівцев (50)

Видалення: Адольф Тейку (90-друга жовта)

Запоріжжя. Славутич Арена. Початок матчу: 17:00

Арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ)

Металург З: Шевченко, Опанасенко, Тейку, Матеус, Соболь (Штурко, 58), Ашраф, Цуріков, Жуніор (Каськов, 79), Пісоцький, Бєлік, Матяж (Рудика, 46)

Іллічівець: Худжамов, Путівцев, Іщенко, Чижов, Бутко, Федотов, Віценець, Кравченко (Кожанов, 63), Довгий (Пуканич, 25), Окріашвілі, Таргамадзе (Ярошенко, 79)

Хронологія матчу:

15-та хвилина. Момент! Перша атака гостей! Активний Таргамадзе розбігся по правому флангу, і викотив м'яча трохи назад на Федотова, який пробив з лінії штрафний, але влучив у Опанасенка!

17-та хвилина. МОМЕНТІЩЕ! Окріашвілі розвернувся перед чужою штрафною і пробив - влучив у захисника, але м'яч відскочив до Федотова, який з 9 метрів примудрився пробити повз ближню дев'ятку!

19-та хвилина. МОМЕНТ! Створюють тепер господарі! Ашраф влетів у штрафний справа і прострілив вздовж воріт, м'яч ішов точно на Жуніора, але встиг його випередити Іщенко, і вибити м'яча!

21-ша хвилина. Перший "гірчичник" у матчі! Федотов з правого флангу поліз у центр, де його відверто рукою в обличчя відштовхнув Тейку!

22-га хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Чижов з цього штрафного дивовижно перекинув стінку, і м'яч вдарився об штангу, покотився вздовж лінії воріт, але за лінію не залетів!

37-ма хвилина. МОМЕНТ! Дивовижно виконує штрафний Жуніор, класно перекидаючи стінку, але м'яч зачіпає сітку із зовнішнього боку!

43-тя хвилина. ГООООЛ 0:1 Кравченко виконав стандарт із правого флангу, закрутивши м'яча точно на голову Пуканичу, який пробив точно в сітку! Гол у роздягальню!

54-та хвилина. МОМЕНТ! Жуніор класно закрутив на ворота, і Тейку зовсім трохи не вистачило, щоб переправити м'яча у ворота, але він і так ледь не прошмигнув у ворота, пройшовши поруч із дальньою штангою!

55-та хвилина. ГОООЛ 0:2 Все почалося з того, що Окріашвілі перехопив м'яча на чужій половині поля! Потім м'яча зліва отримав Таргамадзе і зробив пас на лінію воротарського на Кравченка, який від штанги загнав м'яча у ворота!

62-га хвилина. Здають нерви у "металургів". Не вміють вони програвати! Окріашівілі отримав ззаду по ногах від Рудика, а Англії це була б пряма червона!

64-та хвилина. Опанасенко! Що він творить! По самій лицьовій забіг у штрафний, увійшов у воротарську, але довго не прострілював, і його встиг накрити Віценець, який отримав невелике ушкодження!

69-та хвилина. Віценець проводжав м'яча корпусом за лицьову, і його відверто руками штовхнув Жуніор, ледве не зчепилися два капітани, допоміг лінійний арбітр, який вчасно втрутився!

70-та хвилина. ІЩЕНКО! На своїй половині поля зіграв на випередження і помчав вперед, обіграв один на один Матеуса і з лінії штрафного пробив дуже потужно, але вище!

77-ма хвилина. Жуніор хороший закид із глибини на Штурко, який виявляється зліва у штрафній, і навішує в центр, але трохи вище від голови Бєліка проходить м'яч, навіть дуже вище!

86-та хвилина. Після удару Кожанова м'яч кінчиками пальців відбив Шевченко!

89-та хвилина. МОМЕНТ! Шевченко! Кожанов розігнав контратаку і зіграв трохи лівіше на Окріашвілі, Торніке увійшов у штрафний, прибрав м'яча під праву і пробив, здавалося, у протихід Шевченка, але він встиг скластися і м'яча намертво забрав!

90-та хвилина. Тікав до воріт суперника Ярошенко, і збив його Тейку на самій лінії штрафного! Друга жовта і видалення!

90+1 хвилина. ГОООЛ 0:3 Пробив із цього стандарту Костянтин Ярошенко точно під воротарський кут, але Шевченко навіщось ступив за стінку і цей удар пропустив!

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаМеталлург (Запорожье)Ильичевец (Мариуполь)