5 серпня 2012, 19:58
0
7
Ворскла приймає Чорноморець

Сьогодні, 5 серпня, проходить матч 4-го туру української Прем'єр-ліги, у якому полтавська Ворскла приймає одеський Чорноморець.

Ворскла (Полтава) - Чорноморець (Одеса) - 0:1

Гол: Еліс Бакай (45 +1)

Попередження: Євген Селін (32), Дмитро Єрьоменко (33), Артем Громов (43), Арменд Даллку (63) - Тьягу Терросо (51), Еліс Бакай (60)

Видалення: Артем Громов (72 - друга жовта)

Полатва. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Дмитро Кутаков (Бровари)

Ворскла: Долганський, Даллку, Селін, Чеснаков, Матвеєв, Єрьоменко, Краснопьоров, Маркоскі (Ткачук, 81), Безус, Будник (Громов, 35), Лієтава (Янузі, 46)

Чорноморець: Безотосний, Сантана (Зубейко, 46), Фонтанельйо, Бергер, Кутас, Терросо, Політило, Леонардо, Бакай (Морейра, 75), Балашов (Бобко, 84), Бурдужан

Хронологія матчу:

4-та хвилина. Двічі поспіль помилився Тьягу Терросо, що грає сьогодні в опорній зоні у парі з Сергієм Політилом. Португалець повинен подякувати партнерам, які зуміли миттєво виправити помилки Тьягу.

18-та хвилина. Небезпечно! Віталій Балашов автор класної подачі з кута поля, а Андерсон Сантана змайстрував досить курйозний удар по воротах. Бажаючи пробити головою, бразилець зіграв плечем - вище цілі.

23-тя хвилина. Вертикальна атака вдалася гостям, Балашов покотив м'яча на Сантану, який пробив низом по воротах, проте м'яч прокотився далеко від штанги.

32-га хвилина. Євген Селін став першим, кого рефері нагородив жовтою карткою.

33-тя хвилина. Грубий підкат у виконанні Дмитра Єрьоменка нагороджений жовтою карткою.

43-тя хвилина. Громов зіграв не в рамках правил у боротьбі проти Політила, за що й отримав жовту картку.

45+1 хвилина. ГОООООЛ 0:1 Лучіан Бурдужан підхопив м'яча на фланзі, виконав відмінну подачу у центр штрафної, де помилку голкіпера підкараулив Еліс Бакай, який записав на свій рахунок перший у матчі гол!

49-та хвилина. Лео Де Матос був виведений на ударну позицію, 26-річний бразилець приклався по м'ячу у фірмовому стилі, однак спрямувати м'яча у ворота не зумів.

51-ша хвилина. Тьягу Терросо отримав картку за те, що двома ногами "в'їхав" у Арменда Даллку.

53-тя хвилина. ОСЬ ЦЕ ТАК! Лучіан Бурдужан підібрав м'яча на лицьовій лінії і з гострого кута пробив по воротах, м'яч влучив у стійку! Від штанги м'яч відправився у Матвеєва - і пролетів поруч зі штангою!

60-та хвилина. Еліс Бакай отримав картку за фол проти Йована Маркоскі.

63-тя хвилина. Арменд Даллку покараний жовтою за надмірно театральне "прохання" пенальті.

66-та хвилина. Віталій Балашов здорово придумав віддати передачу на Лучіана Бурдужана, однак румун виявився в офсайді.

72-га хвилина. За другу жовту картку поле покинув Громов. Ось так вийшов на заміну...