Форвард Фейєноорда: Гра в Києві стала для нас важливим уроком

7 серпня 2012, 07:27
0
10
Схакен намір виправити ситуацію

Напередодні матчу-3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів між голландським Фейєноордом і київським Динамо нападаючий господарів Рубен Схакен запевнив, що його команда винесла уроки з поразки в першому поєдинку з киянами.

"Повівши в рахунку у першому таймі київського матчу, ми, як мені здалося, почали трохи витати в хмарах, подумавши, що Динамо зовсім не такий фаворит, яким він нам здавався перед грою. Адже ми повинні були забивати вже в першому таймі. Розплата не забарилася, і можна було навіть радіти тому, що утримали рахунок 1:2.

Хоча за настроєм, який панував у роздягальні після закінчення матчу, я б так не сказав - багато були щиро розчаровані. Ця гра стане для нас важливим уроком, і у вівторок ми покажемо, чого навчилися", - сказав Схакен.

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, Динамо переграло на НСК Олімпійський Фейеноорд з рахунком 2:1 у домашньому матчі третього туру кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 7 серпня, в Роттердамі.

За матеріалами: Спорт-Экспресс