10 серпня 2012, 21:52
0
8
Таврія приймає запорізький Металург

Сьогодні, 10 серпня, відбувся матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому сімферопольська Таврія переграла запорізький Металург.

Таврія (Сімферополь) - Металург (Запоріжжя) - 1:0

Гол: Сергій Назаренко (63)

Попередження: Любинович (41), Гомес (80), Путраш (88) - Сидорчук (23)

Сімферополь. Локомотив. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

Таврія: Погорілий, Буссаїді, Єзерський, Селіо, Габовда (Гуменюк, 60), Любичич, Гомес, Калиниченко, Назаренко, Путраш, Фещук

Металург: Шевченко, Опанасенко, Рудика, Матеус, Нестеров, Цуріков, Слім (Соболь, 46), Сидорчук, Пісоцький (Скороходов, 70), Штурко, Бєлік (Матяж, 19)

90 +1 хвилина. Фещук тікав сам на сам, але наздогнав його Рудика і м'яч вибив!

88-ма хвилина. Путраш не правий, за що і отримує "гірчичник".

77-ма хвилина. Калініченко з 23 метрів перекинув стінку, але молодий кіпер витягнувся в струнку і м'яч відбив!

76-та хвилина. Гуменюк з правого флангу змістився в центр і дуже потужно пробив по центру, голкіпер ледве встиг підставити кулаки - кутовий!

74-та хвилина. ФЕЩУК! Гуменюк отримав м'яч зліва біля лицьової і відкотив трохи назад на Фещука, у якого м'яч з ноги звалився і полетів вище!

71-ша хвилина. НАЗАРЕНКО! Намагався закрутити м'яч у дев'ятку, але у ворота не влучив! Відчув упевненість гравець.

67-ма хвилина. ОГО! Буссаїді грав назад на Погорілого, але вийшло дуже сильно і голкіпер чи то плечем, чи то обличчям перевів м'яч на кутовий! Сміх і гріх!

63-тя хвилина. ГООООЛ 1:0 Калініченко швидко перевів вектор атаки ліворуч, там Путраш в один дотик прострілив на одинадцять метрів, де вже чекав на свій шанс Назаренко, і він пробив у протихід Шевченку!

52-га хвилина. УДАР! Винесли м'яч запоріжці зі штрафного, але першим на підборі був Любичич, який з лінії штрафного пробив дуже високо!

50-та хвилина. Пенальті можна було призначити у ворота гостей! М'яч у руку Рудики влучив, причому рука у нього над головою була, але Годулян не звернув уваги.

44-та хвилина. УДАР! Назаренко низом пробив під воротарський кут, але воротар Металурга не повторив помилку минулого туру, і на цей раз м'яч забрав з другої спроби, але забрав.

41-ша хвилина. Любичич покараний! Грубо зіграв проти Бен Отмана, який рвався вперед.

37-ма хвилина. Калиниченко зіграв наліво, на Гомеза, той навісив, але м'яч перелетів увесь штрафний і прийшов в ноги Опанасенку.

28-ма хвилина. УДАР! Гомез погрався перед чужим штрафним, пішов трохи правіше і потужно пробив у дальній кут - Шевченко в падінні м'яч забрав, зігравши дуже впевнено!

24-та хвилина. МОМЕНТ! Калиниченко дивовижно наблизився до чужого штрафного, і акуратно віддав на Габовда, який вирвався справа на рандеву з Шевченком і потужно пробив у ближню штангу!

23-тя хвилина. Сергій Сидорчук покараний жовтою карткою! Грубо підкотився під Калиниченко.

18-та хвилина. Щось схоже на момент! Навіс з лівого флангу на дальній кут воротарського майданчика, звідки Габовда скинув у центр воротарського, але там Нестеров м'яч вибив!

16-та хвилина. Буссаїді закинув уперед на Назаренка, але йому не вдалося розібратися з Нестеровим

13-та хвилина. Ще один навіс від Калиниченка, знову з правого флангу, але на цей раз м'яч з воротарського виніс Сидорчук. І тут же небезпечна відповідь, ось тільки пас Штурка в штрафний не пройшов.

7-ма хвилина. Є перший удар по воротах! Це Калиниченко потужно приклався зі стандарту, ось тільки політ м'яча був дуже високий, і м'яч відлетів на трибуни.

5-та хвилина. Перший навіс в штрафний Шевченка, це Макс Калиниченко навісив зі стандарту, але Нестеров м'яч виніс.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)ne

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаМеталлург (Запорожье)Таврия (Симферополь)