Дніпро не залишив шансів Говерлі

11 серпня 2012, 20:24
0
21

У суботу, 11 серпня, було зіграно матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому Дніпро розгромив Говерлу.

Українська Прем'єр-ліга. 5-тий тур

Дніпро - Говерла - 4:1

Голи: Зозуля (12, 90+3); Ротань (73); Джуліано (87) - Мелікян (54)

Попередження: Зозуля (62); Стрінич (77) - Єлісеєв (11); Щедраков (63); Мікуляк (75)

Видалений: Щедраков (90+2)

Початок матчу: 19:30. Арбітр: Дмитро Кутаков

Дніпро: Лаштувка - Мандзюк (Калинич, 60), Мазух, Чеберячко, Стринич - Ротань, Алієв (Кравченко, 70), Джуліано, Олійник (Коноплянка, 59) - Зозуля, Матеус

Тренер: Хуанде Рамос

Говерла: Надь - Малішич, Щедраков, Єлісеєв, Одонкор, Райчевич, Печонкін, Трухін, Мелікян, Міщенко (Косирін, 67, Ситник, 83), Лопес

Тренер: Олександр Севідов

Хронологія матчу

2-га хвилина. Алієв виконав перший гострий навіс у штрафний Говерли - захисник насилу вибив м'яч.

5-та хвилина. Зозуля зробив момент для Алієва! Роман від лицьової лінії викотив м'яч під удар Олександру, півзахисник довго готувався і в підсумку з 12-ти метрів не влучив по воротах.

7-ма хвилина. Олійник з кута штрафного пробив по воротах - точно в руки Надю.

10-та хвилина. Матеус ледь не перехопив м'яч у штрафному Говерли, трохи не вистачило бразильцеві!

11-та хвилина. Єлісеєв збив Стринича на лівому фланзі - жовта картка.

12-та хвилина. ГОООООЛ! Алієв подав на дальню штангу, а Роман Зозуля з метра грудьми переправив м'яч у ворота!

14-та хвилина. Замучили дніпропетровці оборону Говерли! Джуліано подав у штрафний, Матеус бив з чотирьох метрів головою, але схибив!

16-та хвилина. Матеус намагався з гострого кута вирізати м'яч на Олійника, але Надь перехопив.

17-та хвилина. Алієв подав кутовий - Мазух пробив головою, але не влучив.

19-та хвилина. Після початку матчу Говерла лише раз переходила центр поля - повне домінування Дніпра!

22-га хвилина. Дніпро трохи зменшив темп, дозволивши Говерлі перевести м'яч у центр поля.

25-та хвилина. Алієв потужно бив з-за штрафного - влучив у захисника!

26-та хвилина. Одонкор рвонув по флангу і вирізав небезпечну подачу, але Мандзюк випередив форварда Говерли.

27-ма хвилина. Олійник віддав пас у розріз на Матеуса, бразилець прострілював, але Зозулю випередив Щедраков!

30-та хвилина. Міщенко завдав першого удару в бік воріт Дніпра, щоправда, з офсайду.

32-га хвилина. Олійник переграв двох суперників і пробив метрів з 22-вох - у руки Надю.

33-тя хвилина. А ось це вже небезпечно! Одонкор подав штрафний з лівого флангу, а Щедраков пробив головою - поруч зі штангою.

34-та хвилина. Мандзюк пробив метрів з 30-ти - Надь з другої спроби зловив м'яч.

37-ма хвилина. Олійник з Алієвим пройшли оборону Говерли по центру, Денис з кута воротарського намагався закрутити м'яч у дальню дев'ятку, але трохи не влучив!

40-ва хвилина. МОМЕНТ! Матеус п'ятою віддав пас на Алієва, Олександр не став бити сам з гострого кута, а відкотив м'яч на лінію штрафного Джуліано, той у свою чергу бив низом, але м'яч пройшов поруч зі штангою!

42-га хвилина. Надь накриває м'яч у нижньому куті після удару Алієва метрів з 14-ти.

Перший тайм завершено. Дніпро контролює хід поєдинку, але для повної впевненості потрібен другий гол. Говерлі, щоб уникнути п'ятої поразки поспіль, потрібно щось змінювати.

49-та хвилина. Матеус класно скинув м'яч Олійнику, а Денис замість удару зльоту вирішив переграти захисника і втратив момент!

53-тя хвилина. Алієв закинув м'яч у штрафний, Олійник прийняв м'яч на груди, але пробити точно з гострого кута не зумів!

54-та хвилина. ГООООООЛ! Мелікян від правої бічної лінії зі штрафного закрутив м'яча у дальню дев'ятку! М'яч на совісті Лаштувки, який зобов'язаний був виручати команду. Ян вирішив зіграти на виході і попався! Мелікян, до речі, сам не повірив, що забив гол. 1:1!

57-ма хвилина. Матеус увірвався у штрафний, але впав під тиском захисника. Буде кутовий.

58-ма хвилина. Алієв двічі подавав корнер - нічого небезпечного.

60-та хвилина. Подвійна заміна від Рамоса: замість Мандзюка вийшов Калинич, а Коноплянка змінив Олійника. Цікаво, що місце правого захисника зайняв Зозуля!

61-ша хвилина. Малішич зрубав Коноплянку метрів за 20 від воріт! Дуже небезпечний штрафний буде у Дніпра.

62-га хвилина. Зозуля за суперечки з Надем заробив гірчичник.

63-тя хвилина. Коноплянка перекинув стінку, але й ворота також.

64-та хвилина. Щедраков жорстко зустрів Калинича в центрі поля - жовта захиснику Говерли.

67-ма хвилина. Міщенко поступився місцем на полі досвідченому Косиріну.

68-ма хвилина. Одонкор подавав на Косиріна, але Лаштувка зіграв на виході.

69-та хвилина. Печонкін заробив попередження за фол на Коноплянці.

70-та хвилина. Замість Алієва вийшов Кравченко.

73-тя хвилина. ГОООООЛ! Джуліано прострілив з лівого флангу, захисники вибивають на лінію штрафного на Ротаня, який сходу з лівого б'є під поперечину! 2:1!

75-та хвилина. Мікуляк за розмови з арбітром заробив попередження.

77-ма хвилина. Стрінич чисто забрав м'яча в центрі поля, але арбітр свиснув порушення. Іван вирішив потримати м'яча і побачив перед собою жовту картку.

80-та хвилина. Малішич штовхнув Коноплянку на лінії штрафної. Ще один шанс для Євгенія.

81-ша хвилина. А бив Кравченко - удар вийшов один в один як на 61-шій хвилині.

82-га хвилина. Калинич прострілив з лівого краю штрафного, Джуліано бив з гострого кута, рикошет, але м'яч влучає в Надя!

83-тя хвилина. Косирін після зіткнення з Мазухом не зміг продовжити гру, замість нього вийшов Ситник.

85-та хвилина. Говерла притиснула Дніпро до його штрафного, не хочуть ужгородці програвати вп'яте поспіль.

87-ма хвилина. ГОООООЛ! Калинич тонким пасом виводить Джуліано на побачення з Надем і бразилець б'є точно в кут!

89-та хвилина. Коноплянка впав у штрафному. Арбітр був готовий показати жовту за симуляцію, але футболісти Дніпра вказали Кутакову, що у Євгена був офсайд, який зафіксував боковий. Таким чином, десятка Дніпра уникнув чергового гірчичника за свої артистичні здібності.

90+2-га хвилина. Говерла залишається в меншості: Щедраков вирішив перешкодити дніпропетровцям розіграти штрафний, за що отримав другу жовту.

90+3-тя хвилина. ГООООООЛ! Ротань подає штрафний, Зозуля б'є головою, Надь парирує, але Роман другим ударом відправляє м'яча в сітку!

Арбітр дає фінальний свисток. Дніпро мінімум на добу виходить в одноосібні лідери чемпіонату, Говерла, як і раніше, з нулем у графі очки.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net