12 серпня 2012, 19:54
0
10
Динамо грає з Волинню

Сьогодні, 12 серпня, відбувся матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київське Динамо розгромило луцьку Волинь. Кранчар забив два голи, а Раффаель записав на свій рахунок гольову передачу.

Динамо (Київ) - Волинь (Луцьк) - 4:1

Гол: Ніко Кранчар (21, 48); Браун Ідейе (28, 90) - Рамон Лопес (33)

Попередження: Андрій Ярмоленко (52) - Петар Занєв (65)

Київ. НСК Олімпійський. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Динамо: Коваль, Гусєв, Михалик, Хачеріді, Тайво, Велозу, Гармаш, Дуду (Мілевський, 80), Кранчар (Раффаель, 61), Ярмоленко (Нінкович, 66), Ідейе

Волинь: Литовченко, Сімінін, Ілія, Шиков, Занєв, Ізворану, Насонов (Пилипчук, 46), Рамон, Герасимюк (Шандрук, 69), Бікфалві, Суботіч (Шумахер, 81)

Хронологія матчу:

1-а хвилина. Матч стартував

4-я хвилина. Перший штрафний, призначений за фол проти Кранчара, виконав Велозу. М'яч прилетів прямо в руки Литовченку.

6-а хвилина. Ідейе отримав м'яч на правому фланзі і проштовхнув м'яч під захисником на вибігає Гусєва, але півзахисник киян не влучив по м'ячу. Адже перед Гусєвим був тільки воротар і ворота.

7-я хвилина. Суботіч забрався в офсайд.

10-я хвилина. Знову Суботіч в офсайді. По іншому, мабуть, йому сьогодні зіграти не вийде. Тільки якщо він постійно буде знаходитися на лінії офсайду.

11-я хвилина. Ярмоленко поборовся за м'яч біля правого кутового прапора й зумів виконати подачу в штрафний майданчик на Дуду, той скинув під удар Кранчару, але останнього вже стеріг захисник, який і вибив м'яч.

17-я хвилина. Кранчар вискакував до воріт, але захисників виявилося дуже багато навколо нього й не зміг він їх переграти.

21-я хвилина. ГООООЛ 1:0 Ніко Кранчар відкриває рахунок і в матчі, й в футболці київського Динамо! Дуду віддає на хорвата, той розвертається і з лінії штрафного точно пробиває повз кіпера в кут!

25-я хвилина. Ярмоленко отримав м'яч на лівому фланзі атаки, обіграв захисника і прострілив у штрафну. Простріл заблокував інший захисник, підстрахував партнера.

28-я хвилина. ГОООООЛ 2:0 Браун Ідейе зловив захист на грані офсайду (чудово віддав передачу Денис Гармаш), і просто розстрілює воротаря!

30-я хвилина. Ще одна небезпечна атака, могли забити кияни, але Гусєв опинився в офсайді.

32-я хвилина. Дуду підкараулив відскок на лінії штрафного майданчика і пробив без опору по воротах. У кількох сантиметрах над поперечиною пролетів м'яч.

33-а хвилина. ГОООООЛ 2:1 Роман Лопес оббігає Хачеріді, виходь на побачення з воротарем і б'є в протихід Ковалю!

36-я хвилина. "Волинь" провела ще одну атаку правим флангом. Навіс в штрафну, де захисники разом з воротарем винесли м'яч, не давши зіграти Рамону.

38-я хвилина. Бікфалві виконав подачу в штрафний майданчик, але м'яч полетів за межі поля.

41-я хвилина. Бікфалві виконав хорошу передачу на Насонова, але останньому не вистачило техніки, щоб зупинити довгу передачу. М'яч відскочив від нього і захисник ліквідував загрозу.

43-я хвилина. Кранчар виклав відмінно м'яч на хід ідей, але Литовченко вилетів до лінії штрафної площі і забрав м'яч у руки.

Перерва

46-я хвилина. Другий тайм стартував.

48-я хвилина. ГОООООЛ 3:1 Ніко Кранчар! Дуду віддає пас на Гусєва, той на Гармаша - і Денис м'яко котить м'яч на 11-метрову позначку, а там Кранчар з ходу точно б'є по воротам!

52-я хвилина. Жовту картку отримує Андрій Ярмоленко за грубу гру.

62-я хвилина. Ярмоленко прострілював вздовж воріт, але ніхто з партнерів не повірив, що це можливо в такій ситуації.

65-я хвилина. Занєв отримує жовту картку за затримку руками Ідей.

68-я хвилина. Герасимюк завдав чудового удару по воротах Коваля. У кількох сантиметрах м'яч розминувся з хрестовиною.

75-я хвилина. Ідейе отримав хороший пас з глибини й пробив по воротах, але не потрапив.

79-я хвилина. Гармаш виконував пас на Ідейе, але той не зміг звільнитися від опіки захисника і м'яч перелетів цю пару.

83-я хвилина. Бікфалві відмінно пробив зі штрафного по воротах. Коваль проводив поглядом м'яч, який розминувся з його правою штангою.

85-я хвилина. Залишили Нінковича на самоті на лівому фланзі. Він виконав хорошу передачу в штрафний майданчик на Раффаеле, який не підлаштувався під м'яч і пробив вище воріт.

90-я хвилина. ГОООООЛ 4:1 Браун Ідейе робить дубль! Раффаель віддає хороший пас, знову Браун на грані офсайду грає на випередження і проштовхує м'яч повз кіпера в ворота!

Фінальний свисток. Перша перемога Динамо з різницею більше ніж в один м'яч!

За матеріалами:СПОРТ bigmir)net