Крах третьої сили. Арсенал відвозить перемогу з Харкова

12 серпня 2012, 21:52
0
6
Металіст приймає Арсенал

Сьогодні, 12 серпня, відбувся матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому харківський Металіст вдома несподівано поступився київському Арсеналу.

Металіст (Харків) - Арсенал (Київ) - 0:1

Гол: Олександр Ковпак (14)

Попередження: Себастьян Бланко (86) - Євген Шахов (44), Домінік Адійя (54), Салюнас Міколюнас (56), Євген Боровик (87)

Харків. ОСК Металіст. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ)

Металіст: Горяїнов, Вільягра (Обрадович, 23), Барвінко (Ребенок, 69), Папа Гуйє, Пшеничних, Марлос (Бланко, 46), Едмар, Шав'єр, Тайсон, Соса, Крістальдо

Арсенал: Боровик, Польовий, Міколюнас, Симоненко, Матуку, Шахов, Старгородський, Ковпак (Кобахідзе, 64), Шацьких (Мазілу, 74, Леандо да Сілва, 90), Гоменюк, Адійя

Хронологія матчу:

5-та хвилина. Адійя завдав першого в матчі по воротах. Перехопивши м'яч в центрі поля, він дотягнув його до штрафної і пробив мимо.

7-ма хвилина. Хав'єр підійшов до м'яча і завдав удар зі штрафного, цілячи в ліву від воротаря дев'ятку, але послав м'яч трохи вище, ніж було потрібно.

10-та хвилина. Тайсон отримав м'яч поблизу чужого штрафного, зауважив ривок партнера і котнув м'яча йому. Крістальдо пробивав з ходу, влучивши в ногу захисника.

11-та хвилина. Ковпак завдав удар головою після подачі з лівого флангу точно по центру воріт. Голкіпер на місці.

12-та хвилина. Міколюнас руками штовхнув Тайсона в своєму штрафному, що призвело до падіння останнього. Арбітр не дає пенальті.

13-та хвилина. Тайсон перехопив м'яч у центрі поля у захисника, дотягнув його до штрафного, переграв суперника і вийшов на рандеву з голкіпером. Голкіпер рятує свою команду.

14-та хвилина. ГООООЛ 0:1 Ковпак ловить Металіст на контратаці. Швидкий розіграш м'яча гравців Арсеналу, Шацьких віддав зразкову передачу з глибини поля, відрізавши всю оборону Металіста, і Ковпак не проґавив свого шансу, котнув м'яч у дальній кут!

18-та хвилина. Шацьких рвався до воріт суперника, переграв одного захисника, прокинув м'яч повз іншого, але далеко відпустив його, подарувавши голкіперу.

20-та хвилина. Адійя вдруге вражає ворота господарів після передачі Шацьких, але раніше арбітр фіксує офсайд. Все правильно.

26-та хвилина. Ковпак атакував правим флангом і вирішив все зробити сам, без партнерів, але не зумів переграти захисника на вході в штрафний.

31-ша хвилина. У воротарський пішла подача, Боровик кулаками вибиває м'яч до центру поля, а господарі починають нову атаку.

32-га хвилина. Крістальдо через вільну зону ввірвався у штрафний, отримав м'яч і пробивав метрів з 10, намагаючись влучити в дальній кут! Голкіпер на висоті!

34-та хвилина. Три на три тікали гості в контратаку, але Адійя занадто забарився з передачею, потім заходився перегравати відразу двох захисників і втратив м'яч

36-та хвилина. Тайсон на розвороті переграв двох, дійшов до чужого штрафного і намагався виконати гостру передачу в штрафний на партнера. Пас перехоплений захисниками.

40-ва хвилина. Ще одна контратака гостей, спочатку Ковпак віддав не найкращу передачу своєму капітану, а потім Папа Гуйє прекрасно відпрацював в обороні, відібравши м'яч у суперника.

43-тя хвилина. Шацьких отримав передачу у штрафному від Адійя і пробив зльоту в ближній кут! Голкіпер встигає скластися і перевести м'яч на кутовий.

44-та хвилина. Шахов отримав перший в матчі гірчичник, акуратним поштовхом у спину суперника зірвавши контратаку господарів.

52-га хвилина. Боровик рвонувся до м'яча після передачі з глибини на Бланко, схопив м'яч і викотився з ним за межі штрафного! Але арбітр цього не помітив.

54-та хвилина. Друга картка в матчі, знову гостям. Завинив Адійя, зірвавши швидку атаку суперника.

56-та хвилина. А ось і ще одна картка, отримує її Міколюнас за затягування часу при введенні м'яча в гру через бічний.

66-та хвилина. Крістальдо двічі протягом однієї хвилини опинився в офсайді. А другий був дуже навіть спірним, швидше за все помилився лайнсмен.

68-ма хвилина. Адійя опинився в офсайді. На цей раз все вірно.

72-га хвилина. Хав'єр отримав м'яч від партнера і завдав удар метрів з 25. М'яч пройшов вище воріт.

79-та хвилина. ЯКИЙ МОМЕНТ! Кобахідзе отримав передачу з глибини, вийшов сам на сами з голкіпером і перекинув того, не влучивши у ворота! А поруч був зовсім вільний Мазілу.

82-га хвилина. Бланко виконав підкат в ноги Адійя, за що отримав жовту картку.

86-та хвилина. Бланко отримав м'яч в півколі чужого штрафного і пробив у ліву штангу! А опинився на добиванні гравець опинився в офсайді.

87-та хвилина. Євген Боровик отримує гірчичник за затягування часу.

90-та хвилина. Хав'єр обіграв суперника, змістився до центру і пробивав по воротах з 20 метрів, які прагнуть посісти в верхній правий кут. Зовсім трішки не вистачило точності Клейтону.

90 +2-га хвилина. Адійя міг ставити крапку в матчі, завершивши контратаку своєї команди точним ударом головою після подачі з лівого флангу, але влучив у сітку із зовнішнього боку.

Фінальний свисток. Металіст знову розчаровує своїх уболівальників.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net