Дербі Донецької області: Металург виявився сильнішим за Іллічівець

12 серпня 2012, 21:54
0
6
Іллічівець приймає донецький Металург

Сьогодні, 12 серпня, відбувся матч 5-го туру української Прем'єр-ліги, в якому маріупольський Іллічівець програв донецькому Металургу.

Іллічівець (Маріуполь) - Металург (Донецьк) - 0:1

Гол: Олександр Воловик (54)

на 59-й хвилині Жуніор Мораес не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Віталій Віценець (88) - Микола Морозюк (82), Константинос Макрідіс (85)

Маріуполь. Іллічівець. Початок матчу: 21:00

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Чижов, Іщенко, Путивцев, Пуканич, Кравенко (Кожанов, 59), Віценець, Федотов (Мандзюк, 77), Таргамадзе, Окріашвілі

Металург: Бандура, Морозюк, Барановський, Воловик, Голайдо, Прийма, Данило, Нельсон (Соарес, 87), Димитров (Макрідіс, 67), Казарян, Мораес (Траоре, 62)

Хронологія матчу:

5-та хвилина. Перший стандарт поблизу воріт донеччан. Суддя просвистів фол проти Бандури. Воротар виконає вільний удар.

11-та хвилина. Перший небезпечний момент у матчі! Майже вийшов вихід сам на сам у гостей, але Худжамов упевнено зіграв!

17-та хвилина. Небезпечним стандарт назвати не можна, а ось атаку другим темпом можна! Димитров пробивав із забійної дистанції, але удар вийшов не сильним і Худжамов спокійно забрав м'яч у руки.

35-та хвилина. Таргамадзе гарно пробивав з дальньої дистанції. Бандури відбив м'яч на кутовий.

40-ва хвилина. Знову невпевнено грають донеччани у своєму штрафному. Зараз Віценець зловив відскок в районі одинадцятиметрової позначки і сильно пробивав по воротах. На жаль, м'яч полетів набагато вище поперечини.

43-тя хвилина. Далекий удар Димитрова небезпечним назвати складно.

46-та хвилина. Який момент у Іллічівця! Федотов був на забійній позиції, але не влучив у рамку!

54-та хвилина. ГООООЛ 0:1 Морозюк збирався виконувати стандарт. Але несподівано з лівої ноги удар виконав Олександр Воловик. Виймайте м'яча з дев'ятки!

58-ма хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Воротар господарів збив форварда донеччан у своєму штрафному! 11 Метрів!

59-та хвилина. Худжамов!!! Виправив свою помилку голкіпер! Жуніор Мораес вдарив у лівий від воротаря кут! Саме туди стрибнув Руслан і спокійно відбив м'яч!

71-ша хвилина. МОМЕНТ! У своєму стилі зараз зіграв Іллічівець. Двічі флангові гравці проривалися до штрафного. Друга спроба завершилася прострілом на Окріашвілі. Нападник ножицями замикав простріл. Після відскоку від газону м'яч пройшов над поперечиною.

90-та хвилина. МОМЕНТ!!! Василь Прима рятує свою команду! Воротар пішов відіграватись, захисник вибив м'яч із лінії воріт!

90 +1-ша хвилина. Ще момент! Після удару Чижова Бандура вже сам урятував свою команду. Удар вийшов несильним, м'яч влучив туди, де і стояв голкіпер.