17 серпня 2012, 19:55
0
7
Арсенал обіграв Іллічівець

У п’ятницю, 17 сепня, у Києві відбувся матч 6-го туру української Прем'єр-ліги Арсенал – Іллічівець, що завершився перемогою київського клубу.

Арсенал (Київ) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:1

Голи: Максим Шацьких (11), Володимир Гоменюк (84) - Торніке Окріашвілі (26)

Попередження: Артем Страгородський (57), Максим Шацьких (60), Володимир Польовий (64), Сергій Симоненко (70), Володимир Гоменюк (85) - Віталій Віценець (77)

Місце: Київ, стадіон Динамо ім. Лобановського Час: 19:00

Арсенал: Боровик, Леандро, Матуку, Симоненко, Польовий, Валяєв (Шахов, 46), Старгородський, Ковпак (Кобахідзе, 66), Шацьких, Адійя, Гоменюк

Головний тренер: Леонід Кучук

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Іщенко, Чижов, Путівцев, Віценець, Гречишкін, Кожанов, Кравченко (Федотов, 72), Таграмадзе (Ярошенко, 90), Окріашвілі (Мандзюк, 69)

Головний тренер: Микола Павлов

Хронологія матчу:

4-та хвилина. Удар Кравченка з середньої дистанції припадає в Матуку.

7-ма хвилина. Леандро пробиває з-за меж штрафного після скидування Ковпака - над поперечиною пролітає м'яч.

9-та хвилина. Окріашвілі потрапляє в положення поза грою - лайнсмени взяли до уваги його положення.

10-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Рустам Худжамов стурбований! Леандро з вигідного положення пробив під поперечину - неточно.

11-та хвилина. ГОООЛ 1:0 Максим Шацьких відкриває рахунок! З восьми метрів досвідчений нападаючий покарав захисників гостей за неуважність.

17-та хвилина. Костянтин Кравченко з 20-ти метрів невдало виконав удар - м'яч пішов по високій траєкторії.

20-та хвилина. Шацьких та Ковпак не зрозуміли один одного. Перший віддавав м'яч у вільну зону, але Ковпака не було в потрібному місці.

26-та хвилина. ГООООЛ 1:1 М'яч рикошетом від Валяєва влучив у ноги Окріашвілі, який наблизився до чужих воріт і закотив м'яча в сітку.

34-та хвилина. Окріашвілі в падінні бічними ножицями бив після закидання партнера з глибини. Ефектно, але неефективно.

37-ма хвилина. Віценцю дісталося м'ячем в обличчя після подачі Шацьких з кутового та удару головою в упор від Старгородського.

38-ма хвилина. Микола Іщенко здорово грає під час навісу з кута поля. Найкраще поки що справляються зі своїми обов'язками саме гравці оборони.

40-ва хвилина. Максим Шацьких за низькою траєкторії подав у штрафний гостей - ніхто з одноклубників не відгукнувся на передачу.

Перерва

51-ша хвилина. Симоненко з 25-ти метрів занадто невдало виконав стандартне положення.

55-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Шацьких небезпечно пробив з кута воротарського - Худжамов перевів м'яча на кутовий.

57-ма хвилина. Старгородський налетів на Віценця - жовта картка.

60-та хвилина. Шацьких отримав штрафну картку за невдоволення арбітрами.

61-ша хвилина. Худжамов після флангового навісу невдало зіграв на виході. Ледь не скінчилося все сумним результатом для гостей.

64-та хвилина. Володимир Польовий не став втрачати момент і дуже вчасно нарвався на попередження.

70-та хвилина. Симоненко некрасиво обійшовся з суперником у центрі поля - порушення і попередження.

77-ма хвилина. Віценець за грубість у районі центрального кола отримав жовту картку.

84-та хвилина. ГООООЛ 2:1 Кобахідзе праворуч навісив у гущу гравців, ніхто до м'яча не дістався, а Гоменюк виявився найвдалішим у штовханині біля чужих воріт.

85-та хвилина. Отримує автор голу жовту картку за зняту майку

86-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Шацьких прострілював уже майже на порожні ворота, Адійя не зумів переграти Худжамова.

Фінальний свисток.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаАрсенал (Киев)Ильичевец (Мариуполь)Арсенал ИльичевецАрсенал - Ильичевец онлайнИльичевец АрсеналИльичевец - Арсенал онлайн