18 серпня 2012, 21:40
0
13
Боруссія перемагає на очах у Реброва

Тренер Динамо Сергій Ребров побував на матчі 1/32 фіналу Кубка Німеччини, де стежив за грою Боруссії з Менхенгладбаха й Алеманії.

Алеманія (Аахен) - Боруссія Менхенгладбах - 0:2

Голи: Аранго, 70, Нордтвайт, 90 +1

Борусія: Тер Штеген, Янчке, Демс, Домінгес, Штранцль, Нордтвайт, Джака, Аранго (Вендт, 90 +3), Херрманн (Ринг, 60), де Камарго (Ханке, 81), де Йонг

Попереджений: Домінгес, 31

ВІДЕО: Тривожний дзвінок для Динамо. Боруссія М перемагає Алеманію

Проти Алеманії, що вилетіла в третю лігу, Боруссія дві третини матчу діяла важко і не винахідливо.

У першому таймі гості більше володіли м'ячем, але Аахенські захисники тримали суперника на відстані.

Перший реальний момент Боруссія створила лише на 42-й хвилині, але де Камарго не зумів грамотно розпорядитися м'ячем, вийшовши тет-а-тет з Аахенським воротарем Крумпеном.

Після перерви гра пожвавішала, але по-справжньому штурмувати ворота Крумпена гості почали тільки хвилини з 60-ї. Ринг, ледь вийшовши на поле, тут же вивів на забійну позицію де Йонга, але той влучив у кіпера, що вискочив назустріч.

Через чотири хвилини Аранго пробив у штангу.

Зрештою на 70-й хвилині де Йонг зумів хитрим пасом відрізати трьох захисників і вивів Аранго сам на сам. Тепер венесуелець був точний.

Шансів зрівняти рахунок у Алеманії не було, гості домінували на полі до кінця матчу, а в компенсований час кутовий біля воріт тер Штега обернувся стрімкою контратакою. Аранго по флангу протягнув м'яч через половину поля і видав гольовий пас на Нордтвайта, якому залишалося тільки вдарити повз воротаря.

2:0 - Боруссія перемагає і в гарному настрої тепер буде готуватися до матчу з Динамо, який відбудеться у вівторок. Динамо ж, нагадаємо, свій матч у суботу програло, поступившись у Полтаві Ворсклі.

За матеріалами: UA-Футбол