Іспанські війни. Моуріньйо знову проїхався по арбітрам

24 серпня 2012, 09:55
0
20
Моуріньйо на цей раз вирішив не тикати Вілланову в око

Головний тренер мадридського Реала Жозе Моуріньйо після поразки від Барселони в першому матчі Суперкубку Іспанії заявив, що його команда повністю переграла суперника у другому таймі.

У першому матчі за Суперкубок Іспанії, який пройшов на домашньому стадіоні Барселони, завершився поразкою Реал з рахунком 2:3. У господарів голи забили Педро Родрігес, Ліонель Мессі і Хаві, у гостей відзначилися Кріштіану Роналду і Анхель Ді Марія. Матч-відповідь відбудеться 30 серпня на Сантьяго Бернабеу.

Моуріньйо заявив, що в першому таймі краще виглядала Барселона, але, за словами тренера, Реал спеціально віддав ініціативу суперникові. Однак Моуріньйо не влаштувала гра своїх підопічних у першій половині, тому йому довелося провести в перерві велику роботу, щоб змінити хід гри.
 Жозе Моуріньйо придумав собі нове прізвисько

За словами португальського фахівця, у другому таймі стан справ на полі змінився й ініціатива перейшла до Реалу. При цьому Моуріньйо розкритикував суддю, який, на його думку, помилково зарахував перший гол Барселони в матчі. На думку тренера, Педро Родрігес перебував в офсайді, коли забивав м'яч, проте арбітр не помітив цього.
 Перше класико Віланова: Барселона перемагає Реал в матчі за Суперкубок

На питання, чому в матчі не взяв участь півзахисник Кака, Моуріньйо заявив, що поява на полі бразильця не входить у його плани на найближчі матчі. За інформацієюЗМІ, Кака найближчим часом покине Реал, проте Моуріньйо заявив, що клуб не отримав жодної пропозиції з приводу трансферу футболіста.

ВІДЕО: Перше класико. Барселона вириває перемогу в Реала

Головний тренер Барселони Тіто Віланова заявив, що він не здивований критикою суддівства з боку Моурінью. На думку Віланова, суддя відпрацював у цьому матчі відмінно і претензій до його роботи бути не повинно. Наставник Барселони також заявив, що зустріч повинна була завершитися з рахунком 3:1 або 4:1 на користь його команди, але й рахунком 3:2 він задоволений.

Жозе Моуріньйо тепер вболіває за Ліверпуль

Також Віланова не став критикувати голкіпера своєї команди Віктора Вальдеса, через чиї грубі помилки в кінці матчу Реалу вдалося скоротити різницю в рахунку до мінімуму. За словами тренера, він як і раніше довіряє Вальдесу.

За матеріалами:  lenta.ru