Футзал. Чемпіонат світу серед студентів. Україна - у фіналі!

24 серпня 2012, 23:55
0
12
Наша збірна у фіналі!

Сьогодні, 24-го серпня, студентська Футзальна збірна України в півфінальному матчі змогла виграти у збірної Португалії і вже в суботу, 25-го числа, битиметься з Росією за звання найкращої команди світу.

Півфінал. Україна - Португалія - 1:0

Перш за все варто нагадати, що для команд це був вже п'ятий матч за 6 днів, і у відповідальному півфінальному поєдинку не останнім аргументом мав стати рівень фізичної готовності. У цьому плані дещо тривожно було за збірну України, яка напередодні провела важкий матч зі збірною Бразилії, в той час як збірна Португалії в півноги розгромила китайську команду.

Однак перші хвилини показали, що в цьому плані у наших хлопців все гаразд - українці в швидкості абсолютно не поступалися супернику, який чомусь дуже роздратовано реагував на будь-який свисток арбітрів не на його користь. Особливо це було помітно на 5-й хвилині, коли було призначено штрафний просто навпроти воріт за сім метрів. Португальці дуже ретельно вибудовували стінку і недарма - сильний удар Дмитра Клочка влучив у плече голкіперу і від нього полетів на кутовий.

Свій шанс майже в схожій ситуації отримала і португальська команда через 5 хвилин. Однак удару по воротах не було, а після короткого розіграшу Дмитро Литвиненко в падінні накрив м'яч в ногах у суперника.

Втім, ближче до кінця тайму вималювалася перевага нашої команди, шкода, що в завершальній частині атак з точним ударом не складалося. Та й воротар збірної Португалії, коли все-таки справа доходила до нього, діяв надійно, як це було, наприклад, на 18-й хвилині після сильного удару Журби. Як підсумок - нулі на табло після першого тайму, якими більше підстав бути незадоволеними мали українці.

У другому таймі нарешті заграла у свій футбол Португалія, і від цього тільки виграли уболівальники, які чомусь не влаштували аншлаг на настільки відповідальному матчі. На майданчику пішла взаємогостра гра, в якій досягла успіху збірна України, і на 29-й хвилині такий бажаний гол забив молодий Євген Сірий.

Було очевидно, що тепер-то вже господарі "полізуть" уперед не озираючись. Так воно, власне, і сталося, але використати свій шанс в контратаці нашій команді не вдавалося. На 36-й хвилині Журба і Олександр Сорокін втекли "два в один", але Журба вирішив пробити сам, і воротар перевів м'яч на кутовий.

Найважчими у матчі стали останні хвилини. Португальці постійно грали з п'ятим польовим, але наші хлопці просто не мали права віддати цей матч, і не віддали - фінал наш! Суперником по головного матчу турніру буде збірна Росії, яка з рахунком 8:1 перемогла Таїланд, початок матчу в суботу, 25 серпня, о 20.30 за Києвом.

За матеріалами: sport.ua