26 серпня 2012, 19:58
0
33
Шахтар Карпати онлайн трансляція

Шахтар - Карпати онлайн. Пропонуємо вашій увазі онлайн трансляцію матчу 7-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар Донецьк - Карпати, який пройшов двадцять шостого серпня в Донецьку.

Шахтар (Донецьк) - Карпати (Львів) - 3:0

Гол: Дентіньо (32 ВІДЕО), Луїс Адріано (40 ВІДЕО), Генріх Мхітарян (42 ВІДЕО)

Попередження: Адріано (25), Кривцов (85) - Худоб'як (24), Кополовець (53), Ткачук (60)

Місце: Донецьк, стадіон "Донбас Арена" Час: 19:00

Шахтар: П'ятов, Ракицький, Шевчук, Кривцов, Срна, Хюбшман, Ілсіньо, Мхітарян, Тейшейра (Коста, 61), Дентіньо (Едуардо, 61), Адріано (Девіч, 61)

Головний тренер:
Мірча Луческу

Карпати:
Богатінов, Пластун (Жовтюк, 63), Балажіц, Гірський, Озарків, Ткачук, Мартинюк (Гладкий, 77), Худоб'як, Ксьонз, Штіліч (Кенія, 61), Кополовець

Ніколай Костов

Хронологія матчу:

3-я хвилина. Господарі розіграли кутовий удар з правого флангу, і під час навісу на лінії воротарського в офсайді перебував Хюбшман.

5-а хвилина. Адріано просто дивом не переправив м'яч у сітку після прострілу з лицьової лінії від Шевчука, кіпер на стрічці виручив!

6-а хвилина. Удари Адріано й Ілсіньо буквально з кількох метрів знову були блоковані піймав кураж Богатінов, ось це моменти!

8-а хвилина. Зіткнення головами Адріано й Балажіца ... Обидва отримали пошкодження, захисник лежить на газоні.

9-а хвилина. Гості в перший раз огризнулися в позиційній вилазці, зовсім нічого не вийшло.

14-а хвилина. Чистий вихід Мхітаряна один на один з Богатіновим після гри в стінку, Генріх перекинув воротаря - поруч із лівої штангою!

18-а хвилина. Два прострілу Шевчука з лівого флангу були відбиті обороною суперника. Точніше міг грати вінгер.

20-я хвилина. Хюбшман в дотик перекладав гру у вільну зону, але на обох флангах партнери були в офсайді.

21-а хвилина. Срна заробив штрафний удар і сам же точно прострілив, Адріано ж головою пробив занадто високо.

23-а хвилина. Мартинюк після потужного удару по воротах з дальньої дистанції вимагав кутового, невдало.

24-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка! Худоб'як просто накинувся на рефері через те рішення. Заслужена жовта картка.

25-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка! Ще попередження. Покараний Адріано за зрив атаки.

28-а хвилина. Мхітарян на швидкості проник у штрафну й різко прострілив на дальню штангу, а Адріано не вистачило півкроку для удару!

32-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gifГОЛ 1:0 Флангова атака стала гольовою - простріл Шевчука від лівої бічної лінії, й Дентіньо з двох метрів у падінні головою вразив порожній кут воріт!

33-а хвилина. Прорив Кополовця не за правилами зупинений в центральному колі, суддя пожалів Хюбшмана, не давши картку.

37-а хвилина. Мхітарян на швидкості увірвався в штрафну й банально наступив на м'яч, буває.

39-а хвилина. Штіліч по вертикалі намагався розрізати оборону "гірників", Кополовець до м'яча не дістався, і поза грою.

40-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gifГОЛ 2:0 Пас від центральної лінії поля подалі вперед, самотній Адріано прийняв м'яч і з 15-ти метрів розстріляв ворота, знявши павутину з лівої дев'ятки!

42-а хвилина.
http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gifГОЛ 3:0 "Посипалися" гості, пас на 70 метрів по вертикалі, Балажіц упустив Мхітаряна, і Генріх з семи метрів спокійно вразив ближній кут воріт!

44-а хвилина. Озарків з 30-ти метрів непогано стрельнув у правий кут воріт, П'ятов не відчув проблем.

Перерва

46-а хвилина. Другий тайм стартував

48-а хвилина. Дентіньо в який вже раз здорово відкрився під пас в атаку, але цього разу бразилець потрапив в невеликий офсайд.

50-я мінута. МОМЕНТ! Дентіньо не без допомоги везіння продерся повз трьох оборонців і видав на Ілсіньо передачу в штрафну, той під гострим кутом вискочив проти Богатінова й бив у дальній кут, але точності не вистачило.

53-я хвилина. Желтая карточкаЖовта картка! Кополовець руками зупинив контратаку "Шахтаря", за що й отримав жовту картку.

54-а хвилина. Поспішив Дентіньо з розвитком атаки, потрапивши в офсайд. Дуже активний цей бразилець по всьому фронту атак "Шахтаря"!

56-а хвилина. МОМЕНТ! Прогавила оборона "Шахтаря" Кополовця, той опинився віч-на-віч з П'ятовим, але впевнено встиг ззаду набігти Ракицький, удар нападника прийшовся точно в руки воротарю.

59-а хвилина. І ще одна гостра атака господарів завершилася навісом на цей раз Адріано на голову Пластуну, а той спокійно скинув в руки Богатінова.

60-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка! Ткачук дуже сильно захотів впасти у штрафному "Шахтаря", що навіть забув про те, що потрібно для цього торкання. Картка за симуляцію.

65-а хвилина. Девіч! Едуардо з лівого краю штрафного м'яко віддав в центр точно на Девіча, удар у Марко вийшов у сантиметрах від ближньої штанги!

68-а хвилина. Балажіц зміг перервати крос Срни на кутовий, швидко господарі стандарт розіграли, після чого капітан навісив на голову Едуардо, той бив у дальній кут, але м'яч пройшов у сантиметрах від дальньої штанги!

71-а хвилина. Кополовець після розіграшу кутового отримав м'яч на краю воротарського і без опору зльоту пробив у ближній кут, П'ятов зміг зреагувати.

73-я хвилина. Дуглас Коста красивим фінтом обіграв захисника, але лише кутовий, який Срна розіграв, відкотивши на Шевчука на підступи штрафний, удар В'ячеслава пролетів вище.

78-а хвилина. МОМЕНТ! Мхітарян розгорнув наступ на швидкості по правому флангу і видав шикарний пас у центр, Девічу не вистачило метра, щоб розстріляти ворота!

81-а хвилина. Метрів з сорока Ракицький вирішив пробити Богатінова, але м'яч полетів куди вище мети, ніж метил Ярослав.

85-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка! Кривцов на чужій половині поля грубо зіграв проти Ксьонза, просто зрубавши того з ніг. Очевидна жовта картка Сергію.

86-а хвилина. МОМЕНТ! Ілсіньо м'яко накинув з правого краю у центр на вільного Дугласа Косту, той пробив рикошетом від газону вище мети, хоча до воріт було всього нічого.

88-а хвилина. Ще одна помилка господарів: три в одного втекли гості в контратаку, Кенія вивів Кополовець на рандеву з П'ятовим, але той поспішив і пробив у Ракицького.

89-а хвилина. Сьомий кутовий подали футболісти "Шахтаря", м'яч знайшов Срну на протилежному фланзі, але капітан команди не зміг розібратися, що робити, дозволивши Ксьонз вибити за бокову.

90-а хвилина. ЕДУАРДО! Чистий вихід один на один організував Мхітарян для Едуардо, бразильський хорват тут же пробив повз Богатінова, але й повз ворота.

Фінальний свисток

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаШахтер (Донецк)Карпаты (Львов)Шахтер КарпатыКарпаты Шахтер