26 серпня 2012, 20:26
0
9
Металіст Кривбас онлайн трансляція

Металіст - Кривбас онлайн. Пропонуємо вашій увазі онлайн трансляцію матчу 7-го туру української Прем'єр-ліги Металіст Харків - Кривбас, який пройшов двадцять шостого серпня в Харкові.

Металіст (Харків) - Кривбас (Кривий Ріг) - 3:1

Гол: Клейтон Хав'єр (16-пенальті ВІДЕО), Марлос (52 ВІДЕО), Едмар (55 ВІДЕО) - Канкава (83)

Попередження: Едмар (56, Щелаєв (81)) - Льопа (64), Бартуловіч (90)

Місце: Харків, стадіон "ОСК Металіст" Час: 19:30

Металіст: Горяїнов, Щелаєв, Торсільері, Папа Гуйє, Фініньо, Торрес, Едмар, Марлос (Бланко, 84), Хав'єр (Пшеничних, 77), Соса (Вілліан Гомес, 62), Лисенко

Головний тренер: Мирон Маркевич

Кривбас: Штанько, Лобжанідзе, Шершун, Лисицький, Петров (Баліч, 60), Валєєв, Дедечко (Льопа, 61), Матіч, Канкава, Бартулович, Яколіш (Еслінек, 69)

Головний тренер: Олег Таран

Хронологія матчу:

3-я хвилина. Яколіш вирішив не зволікати чого дарма й відразу ж пробив з-за меж штрафного точно по центру воріт. Голкіпер на місці.

8-а хвилина. Хав'єр! З позиції інсайда увірвався він у штрафну й пробив, націлившись у дальню дев'ятку. У парі сантиметрів від хрестовини пройшов м'яч!

9-а хвилина. Матіч з правого флангу робив передачу на лінію воротарського на Канкава, а той вирішив в парі метрів від воріт колінами обробляти м'яч! Момент втрачено.

15-а хвилина. Пенальті у ворота гостей! Лисенко увірвався в штрафну й був узятий на стегно Петровим!

16-а хвилина. ГОЛ 1:0 Хав'єр підходить до м'яча й забиває м'яч під поперечину!

19-а хвилина. Штрафний заробив "Кривбас" в 26 метрах від воріт, Бартулович підходить до м'яча й б'є в стінку. Кутовий.

24-а хвилина. Соса з Торресом зіграв в стінку в трьох метрах від штрафної, але не поспів до відповідної передачі.

29-а хвилина. Фініньо несподівано вирішив вистрілити метрів з 28. Удар вийшов непідготовленим і мети не досяг.

39-а хвилина. Три в два вивалювалися господарі, Лисенко вирішив сам пробити з лінії штрафного, Штанько в падінні ногами відбиває удар!

43-я хвилина. Бартуловіч відкотив м'яч під удар Петрову, той у дотик вистрілив, потрапивши в Папа Гуйє. Після чого гості заробили ще один штрафний після фолу Щелаєва.

Перерва

48-а хвилина. В офсайді опиняється Щелаєв після підключення до атаки по правому флангу.

52-а хвилина. Гол 2:0 Хав'єр робить зразкову розрізану передачу в штрафну, Марлос випереджає Богдана Шершун і котить м'яч повз голкіпера у дальній кут!

55-а хвилина. ГОЛ 3:0 Лисенко прострілив з лівого флангу вздовж воріт, і Едмар з лінії воротарського вносить м'яч у сітку!

56-а хвилина. Жовту картку отримує Едмар за зняття футболки під час святкування голу.

64-а хвилина. Льопа в боротьбі з Хав'єром потрапив по обличчю останньому й заробив гірчичник.

68-а хвилина. Хав'єр виконав передачу в район 11-метрової позначки, звідки Вілліан в дотик пробив повз ціль.

75-а хвилина. Хав'єр отримав передачу на хід, увірвався в штрафну і від лицьової лінії прострілював на Вілліана. Шершун зумів дотягнутися до м'яча й перервати передачу.

81-а хвилина. Щелаєв зірвав контратаку суперника, заваливши на лівому фланзі Бартуловича й отримав жовту.

82-а хвилина. Бартуловіч виконав передачу в штрафну, м'яч заметушився по штрафному, після чого Льопа бив з 8 метрів, виручає голкіпер!

83-я хвилина. Гол 3:1 Канкава! Розіграли корнер гості, Льопа виконав передачу на центр штрафного, звідки Канкава в дотик послав м'яч у лівий від воротаря кут!

86-а хвилина. Лисенко втік в атаку, побачив перед собою двох суперників і відкотив м'яч під удар партнеру, а Бланко зіткнувся з Вілліаном. Кожен хотів пробити.

90-а хвилина. Бартуловіч в центрі поля пробив по ногах Бланко, втративши м'яч, і отримав заслужене попередження.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаКривбасс (Кривой Рог)Металлист Кривбасс