26 серпня 2012, 21:55
0
16
Таврія Арсенал онлайн трансляція

Таврія - Арсенал онлайн. Пропонуємо вашій увазі онлайн трансляцію матчу 7-го туру української Прем'єр-ліги Таврія - Арсенал Київ, який відбувся двадцять шостого серпня в Сімферополі.

Таврія (Сімферополь) - Арсенал (Київ) - 1:1

Гол: Максим Калініченко (23) - Салюнас Міколюнас (62)

на 61-й хвилині Назаренко не реалізував пенальті (воротар відбив)

Попередження: Буссаїді (49) - Флореску (54), Симоненко (60), Шахов (88)

Місце: Сімферополь, стадіон Локомотив Час: 21:00

Таврія: Кахріман, Буссаїді, Єзерський, Селіо, Путраш, Любичич, Гомес, Габовда (Гуменюк, 74), Назаренко (Фещук, 81), Калініченко (Романчук, 73), Шиндер

Головний тренер: Олег Лужний

Арсенал: Паньків, Леандро, Матуку, Симоненко, Польовий, Флореску, Шахов, Ковпак (Гоменюк, 46), Кобахідзе (Старгородський, 87), Шацьких, Адійя (Міколюнас, 46)

Головний тренер: Леонід Кучук

Хронологія матчу:

3-тя хвилина. МОМЕНТ! Гості проводять непогану атаку. Шахов праворуч входить у штрафний і прострілює, Ковпаку пробити не дають, але м'яч відлітає до Шацьких, який пробиває і влучає в захисника!

7-ма хвилина. МОМЕНТ! Шацьких вирішив на силу пробити з цього стандарту, м'яч пішов дуже потужно і ледь не прошмигнув у дальній кут, але обійшлося!

9-та хвилина. УДАР! Калініченко класно перекинув стінку з цього стандарту, але м'яч влучив у поперечину і відлетів у поле, де його підібрав Габовда, але у ворота не влучив!

10-та хвилина. Калініченко виконав корнер праворуч, м'яч був вибитий і його на підборі взяв Буссаїді, який повернув м'яч Максиму, а той вже був у положенні поза грою!

11-та хвилина. І тут же ще один офсайд. Хороший пас з глибини отримав Шиндер, але опинився в неправильному положенні. Правильно розібралася суддівська бригада.

21-ша хвилина. Ось зараз було небезпечно! Спочатку Перес з правого краю штрафного прострілив, але всі проскочили повз м'яч, а потім після прострілу з лівого краю штрафного Назаренко дуже невдало підставив ногу, і м'яч спокійно прилетів до Паньківа.

23-тя хвилина. ГОЛ 1:0 Гол імені Габовди! Отримав Габовда довгий закид на правому фланзі, біля самого кутового прапорця прокинув м'яч повз Польового і прострілив на ближню штангу, Паньків відіграв дуже невпевнено, м'яч пройшов крізь його руки, і Калініченко спокйно переправив м'яч у порожні ворота!

27-ма хвилина. Хороший навіс виконав Кобахідзе з лівого флангу, а Шацьких головою пробив дуже слабо і влучив точно в руки Кахріману. Думається, міг Максим і трохи краще пробити з цього положення.

34-та хвилина. Спірний епізод у штрафному господарів. Шацьких виконав кутовий з правого флангу, м'яч перелетів всіх і на дальню штангу вискочив Матуку, але в боротьбі з Любічичем упав. Арбітр показує, що потрібно грати.

36-та хвилина. Путраш підключився по лівому флангу і виконав навіс за межі штрафного, де м'яч підібрав Назаренко, але його удар накрив Єзерський!

42-га хвилина. МОМЕНТ! Паньків виручає свою команду після удару Шиндера в нижній кут! Браво, кіпер! У складній ситуації довелося виручати.

49-та хвилина. І перша жовта в нашому матчі. Міколюнас прокинув м'яч повз Буссаїді, і захисник збив його.

54-та хвилина. І ще один "гірчичник" у нас. Габовда по правому флангу набрав швидкість і поклав його на газон Флореску. Жовта румунові.

56-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Шацьких виконав ще один кутовий зліва, м'яч пішов на ближню штангу і Шахов головою переправляв м'яч у дальній кут, але трохи не влучив!

59-та хвилина. Шиндер отримав м'яч зліва від штрафного, зіграв назад на Калініченка, а Максим в один дотик закинув м'яч у штрафний на хід Назаренку, але його зачепив Симоненко! ПЕНАЛЬТІ!

60-та хвилина. Жовта Симоненкові за це порушення!

61-ша хвилина. Не забиває Назаренко! Пробив Сергій у правий кут, але Паньків виправився за помилку першого тайму і в стрибку м'яч відбив!

62-а хвилина. ГОЛ 1:1 Не забиваєш ти, забивають тобі! Кобахідзе робить м'який закид з глибини в центр штрафного, там Міколюнас приймає м'яч на груди і другим дотиком посилає його потужно в правий нижній кут воріт! Не встиг Дос Сантос накрити цей удар!

69-а хвилина. Путраш з лівого флангу навісив у штрафний, Шиндер пробив головою точно в Паньківа, а він знову лише з другого дотику зміг забрати м'яч.

70-та хвилина. МОМЕНТ! Гоменюк заробив дуже небезпечний штрафний, точно по центру воріт. Шацьких потужно приклався з цього стандарту, Кахріман відпустив від себе м'яч і Гоменюк влетів у голкіпера - це порушення! А було дуже гаряче біля воріт господарів.

75-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Кобахідзе класно грає наліво, де перебуває Леандро, він і прострілює уздовж воріт, м'яч обробляє Флореску, але пробити вже не дали!

76-та хвилина. УДАР! Шацьких отримує м'яч праворуч у штрафний і б'є - прострілює, але м'яч влучає в Єзерського! А на дальній штанзі вже чекав м'яча Гоменюк.

79-та хвилина. Отримав м'яч Кобахідзе праворуч у штрафному, поліз у центр, прибрав двох суперників і був уже готовий завдати удару, але завадив йому Флореску, і момент був втрачений!

85-та хвилина. ФАНТАСТИКА! Подача на Гоменюка, м'яч вибитий, але перший на підборі Флореску, який м'яч підробив і на виконання пробив у дальню дев'ятку, але Кахріман в неймовірному стрибку цей м'яч витягнув! Неймовірно красивий епізод.

86-та хвилина. ЩЕ МОМЕНТ! Міколюнас зіграв направо, де в штрафному підключився Польовий, він потужно пробив по воротах або уздовж воріт, але Кахріман в прекрасному стрибку і цей м'яч відбив! Кураж спіймав.

88-ма хвилина. Жовта Шахову. Втратив м'яч Євген в центрі поля, і довелося відверто хапати Любичича за футболку, щоб той не втік у контратаку.

Фінальний свисток.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаАрсенал (Киев)Таврия (Симферополь)Таврия Арсенал онлайнАрсенал Таврия