Реал шокує поразкою від Хетафе, Мессі переграє Осасуну

26 серпня 2012, 22:56
0
15
Осасуна приймає Барселону

25-27 серпня відбулися матчі 2-го туру іспанської Ла Ліги. У той час як Барселона зусиллями Лео Мессі здобула вольову перемогу над Осасуною, Реал другий матч поспіль не зміг перемогти, додатково ще і програвши Хетафе.

26 серпня

Осасуна - Барселона - 1:2

Гол: Хосеба Льоренте (17) - Мессі (76, 80)

Вилучення: Пуньяль (76)

Осасуна: А. Фернандес, Бертран, Аррібас, М. Флан, Даміа, Пуньяль, Лое, Сехудо (Лоло, 80), Сісі (Тимор, 78), Лама, Хосеба Льоренте (Ніно, 69)

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Пуйоль, Альба, Фабрегас (Педро, 63), Бускетс, Іньєста (Хаві, 70), Санчес, Мессі, Тельо (Вілья, 75)

17-та хвилина. ГОЛ 1:0 Лама зліва уздовж лицьової лінії навісив на дальню штангу, і Льоренте з-під Альби з гострого кута вразив ближню дев'ятку!

76-та хвилина. ГОЛ 1:1 Позиційна атака гостей, простріл Педро, рикошет, і Санчес прострілив вздовж лінії воротарського на Мессі! На самому початку комбінації гостей, схоже, був офсайд!

80-та хвилина. ГОЛ 1:2 В якій би формі не був Мессі, а майстерність нікуди не дінеться! Ліонеля залишили без опіки за 14-ти метрів від воріт, і аргентинець після точного пасу Альби в дотик вразив лівий кут воріт!

Малага - Мальорка - 1:1

Гол: Хуанма (77) - Хемед (68)

Гранада - Севілья - 1:1

Гол: Мікель Ріко (36) - Негредо (44)

Хетафе - Реал Мадрид - 2:1

Гол: Валєра (55), Баррада (75) - Ігуаїн (27)

Вилучення: Коентрау (90)

Хетафе: Мойя, Валєра, Абрахам (Лопо, 50), Алексіс, М. Торрес, Х. Торрес, Баррада (Ласен, 85), Лафіта, Мічел, Д. Кастро, Міку (Колунга, 70)

Реал: Касильяс, Арбелоа, Рамос, Альбіоль, Марсело (Кальєхон, 74), Л. Діарра (Бензема, 59), Алонсо, Озіл, Ді Марія (Мората, 79), Ігуаїн, Роналду

27-ма хвилина. ГОЛ 0:1 Ді Марія віддав м'яч на лінію штрафного майданчика, Ігуаїн чудово пройшов між двох захисників, втік убік від голкіпера і вразив порожню рамку! Провалився центр у Хетафе.

55-та хвилина. ГОЛ 1:1 Черговий, напевно, вже п'ятий штрафний у другому таймі. Відмінна подача з правого флангу, і не менш чудовий удар головою у виконанні захисника! М'яч влітає в сітку впритул зі штангою.

75-та хвилина. ГОЛ 2:1 Прогавив контратаку Реал, Арбелоа зіграв невдало на лівому фланзі, простріл у центр, і ніхто не зміг перешкодити Барраде увійти в штрафний і потужно пробити по воротах Касильяса!

90-та хвилина. Коентрау видалили. І не важливо, що він навіть на полі сьогодні не був. Щось примудрився з лавки вигадати захисник Реала.