Суркіс: Головне, що вийшли в груповий турнір Ліги Чемпіонів

30 серпня 2012, 07:34
0
6
Суркіс радий виходу Динамо в груповий етап

Президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував матч з менхенгладбахською Боруссією і вихід київської команди в груповий етап Ліги Чемпіонів в ефірі телеканалу 2+2.

"Коли рахунок став 2:0 за 15 хвилин до кінця матчу, вони мали перевагу, то, звичайно, стало відразу хвилююче. Хоча розумів, що команда серйозна і їй втрачати нічого. Хоча забий Браун в першому таймі, і все було б по-іншому.

ВІДЕО: Гра забудеться, а результат залишиться. Динамо програло Боруссії

Слава Богу, що все закінчилося добре, і ми в Лізі чемпіонів, з чим вітаю вболівальників. Сподіваюся, що в групі все буде спокійніше. Щоб вболівальники не приносили із собою на стадіон валідол і корвалол, треба покращувати свою гру. Треба сміливіше грати при своїх уболівальниках, але так буває у футболі.

Тільки через матчі Ліги Чемпіонів, граючи з командами такого рівня, як Боруссія, можна говорити про рівень команди, тут можна рости. Подивимося, хто нам попадеться в групі. Ліга Європи - хороший турнір, але практика показує, що там є самовпевненість. Начебто всі команди по зубах, йде недооцінка суперника.

Я вважаю, що ця осінь буде вдалою для нашої команди, якщо ми покращимо якість гри. Я не дарма повертаюся до цих інфарктних ігор. Навіть у 1999 році, коли ми програли Спарті 0:1, а потім за дві хвилини кінця матчу - забив Шевченко і далі ми пройшли за пенальті і дійшли до півфіналу. Гра забувається, але факт є факт - ми потрапили в Лігу Чемпіонів", - сказав Суркіс.

Нагадаємо, що в середу ввечері, 29 серпня, Динамо, незважаючи на поразку 1:2 від менхенгладбахської Боруссії, пробилося в груповий турнір Ліги Чемпіонів і вже у четвер, 30 серпня, дізнається своїх суперників.

За матеріалами: Террикон