Ідейє: Ми хотіли перемогти, але все зіпсував безглуздий перший гол

30 серпня 2012, 10:15
0
14
Браун Ідейє задоволений тим, що команда вийшла в Лігу Чемпіонів

Автор єдиного м'яча у ворота менхенгладбахської Борусії в матчі Ліги Чемпіонів Браун Ідейє поділився своїми враженнями після матчу, що закінчився поразкою Динамо з рахунком 1:2.

"Грою задоволений, тому що ми виграли за підсумками двох матчів, і це найважливіше.

Ми не дуже добре оборонялися. Але я щасливий, тому що ми добилися цього у важкій боротьбі. Тепер нам потрібен невеликий відпочинок.

Що сталося з командою в другому таймі? Зрозуміло, що після того, як нам забили у другому таймі, суперник намагався зробити це ще раз, нагнітаючи ситуацію біля наших воріт. Якби ми не забили, було б дуже важко.

Ми хотіли перемогти, але пропустили цей безглуздий гол, який не збиралися пропускати", - цитує нападаючого Динамомания.

Нагадаємо, що в середу ввечері, 29 серпня, Динамо, незважаючи на поразку 1:2 від менхенгладбахської Борусії, пробилося в груповий турнір Ліги Чемпіонів і вже у четвер, 30 серпня, дізнається своїх суперників.

За матеріалами: Динамомания