Гармаш один з найкращих распасовувачів кваліфікації Ліги Чемпіонів

30 серпня 2012, 10:50
0
12
Гармаш став третім за результативними передачами

У матчі проти Боруссії півзахисник Динамо Київ віддав результативну передачу на Брауна і тим самим увійшов до списку найкращих розпасовувальників кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Як показує офіційна статистика сайту uefa.com, Гармаш провів на полі 181 хвилин і віддав три результативні передачі. Це дозволило українцеві посісти третє місце серед найкращих розпасувальників Ліги Чемпіонів.

Зазначимо, що йому не вистачило всього однієї передачі, щоб посісти перше місце.

Лідером з результативних пасів став Альфред Фіннбогасон з Хельсинборга. На його рахунку 4 передачі за 340 хвилин ігрового часу. Другим йде Іван Стоянов з Лудогореца. За 164 хвилини своєї гри він віддав, як і наш Денис, три паси.

Представляємо загальну статистку кваліфікації Ліги Чемпіонів (гравці)