Атлетико розгромив Челсі в матчі за Суперкубок Європи

31 серпня 2012, 22:43
0
10

Сьогодні, 31 серпня, відбувся матч за Суперкубок Європи між лондонським Челсі та мадридським Атлетико.

Челсі - Атлетико Мадрид - 1:4

Гол: Гарі Кехілл (75) - Рамадель Фалькао (6, 19, 45), Жоао Міранда (60)

Попередження: Іванович (29)

Монако. Луї II. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Дамір Скорина (Словенія)

Челсі: Чех - Іванович, Давид Луїз, Кейхілл, Е. Коул (Бертран, 89) - Е. Азар, Лемпард, Обі Мікел, Рамірес (Оскар, 46), Мата (Старрідж, 82) - Торрес

Атетико: Куртуа - Хуанфран, Міранда, Годін, Філіпе Луїс - Габі, Туран, Коке (Рауль Гарсія, 81), М. Суарес - Фалькао (Емре, 87), Адріан (Крістіан Родрігес, 56)

Хронологія матчу:

1-ша хвилина. Матч стартував.

4-та хвилина. Перекладина рятує ворота Чеха! Фалькао замикав простріл з лівого флангу, але у ворота не влучив! Мало не зламав її! Потім вже було падіння в штрафному майданчику гравця Атлетико, арбітр не зреагував.

6-та хвилина. ГОЛ 0:1 Блискучий і закономірний гол! Фалькао на великій швидкості увійшов до штрафного майданчика, переграв Чеха, потім зробив невелику паузу і м'яким ударом відправив м'яч від дальньої штанги у ворота! Давід Луїс врятувати не зміг!

12-та хвилина. Знову через Раміреса розвивається атака Челсі, подача в штрафний майданчик, відскочив м'яч в поле. Просто на Лемпарда, який від душі приклався здалеку. Заблокований цей удар.

13-та хвилина. І тепер Азар потужно пробив здалеку, цілився в дальню дев'ятку, але не влучив.

16-та хвилина. І ще одна небезпечна подача в штрафний майданчик Челсі. Туран головою відгукнувся на подачу з лівого флангу, але в рамку влучити не вдалося. Хоча було близько!

18-та хвилина. Затяжна атака у виконанні Челсі, Торресу пробити не дали, а потім Рамірес опинився в офсайді.

19-та хвилина. ГОЛ 0:2 Фалькао вривався у штрафний майданчик, зупинився, пропустивши повз себе захисників Челсі, що поспіщали за ним, переклав м'яч на ліву ногу і красивим обвідним ударом відправив снаряд у дев'ятку! Як би Чех ні витягався, без шансів!

28-ма хвилина. Контратака Атлетико, і трохи третій гол не влетів! Габі видали пас-цукерочку направо на вільну зону, але "танкіст" вибіг і стіною перегородив шлях м'ячу у свої ворота! Кутовий!

29-та хвилина. Іванович щось висловив Скорині, за що відразу побачив перед собою жовте світло.

35-та хвилина. А ось зараз Челсі пощастилоо відверто! Туран прострілив справа у штрафний майданчик, і Адріан дивом не влучив по м'ячу! Це момент на 200%! Потім Фалькао на добиванні в штангу влучив!

38-ма хвилина. Адріан заліз у офсайд. Вірніше, відразу два гравці Атлетико виявилися ближче до воріт суперника, ніж останній захисник, але саме цей футболіст опинився з м'ячем.

45-та хвилина. ГОЛ 0:3 Фалькао лівим краєм увірвався в штрафний майданчик, пройшов захисника, як дитину, і навіть Чех на виході не зупинив колумбійця! М'яч відправлений точно в "будиночок"! Розгром!

52-га хвилина. Контратака Атлетико, Фалькао знову рвався до м'яча, але Кехілл зміг відіграти на Петра Чеха.

54-та хвилина. Кутовий біля воріт Челсі. Подача праворуч, англійці відбилися. Маріо Суарес пробив здалеку, рикошет, і треба повторити корнер гравцям Атлетико.

60-та хвилина. ГОЛ 0:4 Ну це вже знущання! Міранда опинився в штрафному майданчику при виконанні штрафного, знижка від Фалькао, і захисник іспанців чітко перекинув м'яч через Чеха. Снаряд рикошетом від Кехілла влетів у сітку.

69-та хвилина. Небезпечний момент! Коке з лівого флангу виконав штрафний удар, ніхто не зміг замкнути цю передачу, і м'яч пірнав вже в дальній нижній кут, врятував Чех! Кутовий!

75-та хвилина. ГОЛ 1:4 Лемпард виконав праворуч кутовий, м'яч заметушився на лінії воротарського майданчика, і найспритнішим виявився Кехілл, який розстріляв Тібо Куртуа.

85-та хвилина. Чех сьогодні зіграв непогано. Ось і в черговому моменті він відбиває небезпечний удар з меж штрафного майданчика. Ну може не зовсім прямо ідеально, але рятував достатньо.

90-та хвилина. І все-таки останні атаки за Атлетико! Чудово вийшли 2 в 2 гравці в смугастих футболках, Емре прострілив на дальню штангу, а от замкнув її ... Давід Луїс! Правда, влучив у штангу! Не вийшло автоголу.