1 вересня 2012, 16:22
0
8
Кривбас приймає Іллічівець

Суботню програму восьмого туру Української Прем'єр-ліги відкрив матч між Кривбасом і Іллічівцем, в якому перемогу здобула команда з Маріуполя.

Українська Прем'єр-ліга. Восьмий тур

Кривбас - Іллічівець - 1:2

Голи: Бартуловіч (51) - Кравченко (48); Таргамадзе (50)

Попередження:
Балич (4); Дедечко (72) - Іщенко (38)

Початок матчу:
15:30. Арбітр: Дмитро Кутаков

Кривбас:
Рева - Лобжанідзе, Шершун, Петров, Лисицький, Баліч, Валєєв (Еслінек, 74), Льопа (Яколіш, 82), Бартулович, Самодін (Антонов, 55)

Тренер: Олег Таран

Іллічівець: Худжамов - Бутко, Іщенко, Чижов, Путівцев, Ярошенко (Пуканич, 90 +2), Гречишкін, Федотов, Кравченко (Яворський, 59), Таргамадзе (Кожанов, 85), Окріашвілі

Тренер: Іван Балан

Перемога дозволила Іллічівцю злетіти на п'яте місце в турнірній таблиці, в активі азовців 12 очок. Кривбас опустив на восьму сходинку.

Хронологія матчу

4-а хвилина. Лисицький, який сьогодні грає опорником, пробив метрів з 25-ти у дев'ятку, але Худжамов перевів м'яча на кутовий! Криворіжці подали кутовий, воротар зіграв на виході, а потім вже Балич порушив правила, за що отримав жовту картку.

7-я хвилина. Кравченко стріляє з дальньої дистанції - вкрай неточно.

8-а хвилина. Льопа небезпечно подавав штрафний з лівого флангу - Худжамов відбив м'яч.

11-а хвилина. Дедечко завдав удару з дальньої дистанції - вище воріт.

13-та хвилина. КРАВЧЕНКО забиває гол після прострілу з правого флангу, але арбітр фіксує офсайд у Окріашвілі, який боровся з Шершуном. Вкрай сумнівне рішення.

16-а хвилина. Кривбас в дебюті зустрічі намагається грати активно в атаці, питання в тому, чи надовго вистачить підопічних Тарана.

18-а хвилина. Самодін бив головою після подачі від Лобжанідзе - м'яч пройшов у двох метрах від воріт. Класний навіс виконав Уче.

19-а хвилина. Дедечко знову б'є з-за штрафної - знову мимо.

24-а хвилина. Льопа головою скинув м'яч на хід Самодіну, форвард увірвався в штрафну, але під тиском захисника пробив над поперечиною!

28-а хвилина. Кравченко цілився в дев'ятку з 25-ти метрів - не потрапив.

31-а хвилина. Рева ловить м'яч після дальнього удару Таргамадзе.

36-а хвилина. Гра перемістилася у центр поля, Іллічівець витримав штурм Кривбасу.

38-а хвилина. Іщенко небезпечно зіграв проти Самодіна, за що отримав жовту картку.

42-а хвилина. Таргамадзе подавав штрафний з лівого флангу, але перший на м'ячі футболіст Кривбасу. Потім Балич виграв верхову боротьбу під час подачі кутового.

43-я хвилина. Таргамадзе намагався чи не від кутового прапорця закинути м'яч у дальню дев'ятку - вище воріт.

45 +1- а хвилина. Кравченко зі штрафного пробив точно в руки Реві.

46-а хвилина. Дедечко традиційно б'є здалеку - цей удар вийшов найнебезпечнішим, але все одно неточним.

48-а хвилина. ГОООООООЛ! КРАВЧЕНКО чудовим ударом зі штрафного метрів з 35-ти кладе м'яч під штангу! Віталій Рева явно не очікував такого нахабства й не зумів допомогти своїй команді!

50-а хвилина. ГОООООООЛ! Іллічівець збільшує перевагу! Кравченко розігнав контратаку, віддав пас на Окріашвілі, а той запускає в штрафну Таргамадзе, Давид обіграє Реву й з майже нульового кута б'є по воротах - м'яч перетинає лінію воріт, а Федотов благородно не підставив ногу, щоб гол зарахували на партнера!

51-а хвилина. ГООООООЛ! Льопа з правого флангу подав у штрафну, а Бартулович сходу пробив у кут! 1:2!

55-а хвилина. Антонов вийшов замість Самодіна.

55-а хвилина. Льопа подавав штрафний - Гречишкін ледь не зрізав м'яч у свої ворота!

56-а хвилина. Після подачі корнера Лисицький не дотягнувся до м'яча на дальній штанзі!

57-а хвилина. Кравченко бив після подачі від Ярошенко - поруч зі штангою! Класна контратака вийшла у Іллічівця.

58-а хвилина. Рева зіграв на виході під час подачі кутового Кравченко.

59-а хвилина. Яворський змінив Кравченка.

62-а хвилина. Практично без центру поля грають команди. Такий футбол нам потрібен!

64-а хвилина. Бартулович небезпечно пробив штрафний з 26-ти метрів - поруч з дев'яткою!

67-а хвилина. РЕВА парирує удар Федотова з семи метрів! Потім Таргамадзе низом пробивав з 20-ти метрів - поруч зі штангою!

70-а хвилина. Ярошенко подавав штрафний з правого флангу - Балич вибиває м'яч.

72-а хвилина. Дедечко пішов у грубий підкат проти Таргамадзе, за що отримав жовту картку.

73-я хвилина. Дедечко не потрапляє по воротах, пробиваючи з 25-ти метрів.

74-а хвилина. Замість Валєєва вийшов Еслінек.

79-а хвилина. Трохи заспокоїлася гра. Таки сили не безмежні у футболістів.

82-а хвилина. Яколіш змінив Льопу.

82-а хвилина. Окріашвілі зібрав навколо себе трьох захисників, а потім відкинув м'яч на Федотова, який пробив з 12-ти метрів - вище воріт!

85-а хвилина. Таргамадзе поступився місцем на полі Кожанову.

89-а хвилина. Кожанов пробив із середньої дистанції - Рева на місці.