Попередження: Гірський (58); Балажиц (66) - Морозюк (37); Воловик (55); Нельсон (83)

Початок матчу: 17:30. Арбітр: Сергій Бойко

Карпати: Богатінов - Озарків, Балажиц (Жовтюк, 72), Пластун, Кополовець (Гірський, 46), Ткачук, Худоб'як, Штіліч, Ксьонз (Кенія, 63), Лукас, Касян

Микола Костов

Металург: Бандура - Морозюк, Барановський, Воловик, Голайдо, Мкртчян, Лазич, Соарес (Едігарян, 89), Іванко (Нельсон, 56), Мораєс, Траоре

Тренер:
Юрій Максимов

Після другої перемоги поспіль команда Юрія Максимова обходить в турнірній таблиці Кривбас і наздоганяє Зорю з Арсеналом. Карпати залишаються на 12 місці.

Хронологія матчу

7-я хвилина. Морозюк класно пробив штрафний метрів з 35-ти - Богатінов парирував!

11-а хвилина. Касьян завдав удару з кута штрафного - м'яч пройшов поряд з дальньою штангою.

12-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Касьян отримує пряму червону за грубий підкат проти Воловика.

19-а хвилина. Штілич бив з-за штрафної - м'яч зачіпає захисника й йде на кутовий.

20-а хвилина. Після розіграшу кутового Ткачук намагався бити в падінні через себе, замість м'яча влучив по супернику.

25-а хвилина. Лукас після розіграшу кутового бив з лінії штрафного, але влучив у захисника.

26-а хвилина. Траоре після помилки Балажица намагався перекинути Богатінова - трохи не попав!

31-а хвилина. Лукас бив штрафний з 28-ми метрів, але влучив у стінку.

34-а хвилина. Богатінов парирував удар Голайдо з кута штрафного.

35-а хвилина. Морозюк ледь не закинув м'яч у дальню дев'ятку з правого флангу - м'яч потрапив у поперечину. Правда, й Богатінов контролював ситуацію.

39-а хвилина. Небезпечно! Металург втік у контратаку, Іванко пробив з 20-ти метрів, м'яч зачепив футболіста Карпат і ледь не залетів у ворота!

43-я хвилина. Богатінов вийшов з воріт і в підкаті вибив м'яч з-під ніг Соареса. Знову помиляється Балажіц.

51-а хвилина. Без моментів поки проходить друга половина гри. Металурги більше володіють м'ячем.

55-а хвилина. Воловик ліктем ударив Лукаса під час верхової боротьби - жовта картка капітану.

56-а хвилина. Нельсон змінив Іванко.

56-а хвилина. Озарків прорвався правим флангом і пробив з гострого кута - значно вище.

58-а хвилина. Гирський за фол на Лазича отримав попередження.

59-а хвилина. ГООООООЛ! Мораєс отримує м'яч у центрі штрафного від Соареса й б'є у нижній кут! Богатінов зачепив м'яч, але не врятував свою команду! 0:1!

63-я хвилина. Леван Кенія, що виступав раніше за Шальке, вийшов замість Ксьонза.

66-а хвилина. Балажиц завозився з м'ячем, Траоре ледь не обікрав його, і захиснику довелося валити форварда.

67-а хвилина. МОРОЗЮК бив штрафний - м'яч пройшов поруч зі штангою!

72-а хвилина. Жовтюк замінив Балажица, який сьогоднішній матч відіграв вкрай невдало.

74-а хвилина. Кенія запоров контратаку невдалим пасом на Лукаса, непоганий шанс був у Карпат.

77-а хвилина. Соарес незважаючи на те, що Пластун отримав травму, продовжив атаку, під гострим кутом вийшов на побачення з Богатіновим, але пробив у воротаря.

83-я хвилина. Нельсон отримав жовту картку за удар по м'ячу після свистка.

86-а хвилина. Кенія запоров штрафний невдалою подачею. Потім Левану довелося збивати Мораєса.