2 вересня 2012, 16:54
0
6
Ворскла приймає Дніпро

Сьогодні, 2 вересня, відбувся матч 8-го туру української Прем'єр-ліги. Полтавська Ворскла вдома змогла відіграти два голи у дніпропетровського Дніпра і звести матч до нічиї.

Ворскла (Полтава) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 2:2

Гол: Євген Селін (80), Ахмед Янузі (82) - Денис Олійник (20); Джуліано (53)

Попередження
: Безус (38) - Ротань (28), Мазух (87), Алієв (90)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 16:00

Арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь)

Ворскла: Долганський, Сапай (Матвєєв, 46), Даллку, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Маркоскі, Чичиков (Ліетава, 57), Безус, Громов (Будник, 80), Янузі

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Кравченко (Селезньов, 70), Ротань, Матеус, Жуліано, Олійник (Коноплянка, 88), Калинич (Алієв, 60)

Хронологія матчу:

4-а хвилина. Чичиков непогано навішував у штрафну - Мазух зіграв надійно.

6-а хвилина. Перший небезпечний момент! Калинич прийняв м'яч в центрі, розвернувся і сильно вдарив по воротах. Долганський свої ворота врятував. Буде кутовий.

10-а хвилина. Активний відбір приніс свої плоди! М'яч отримав Кравченко і здорово пробив по воротах! На жаль, трохи не вистачило Сергію, щоб забити красень гол.

12-а хвилина. Зіткнення в центрі поля. Чичиков отримав невелике ушкодження.

15-а хвилина. Офсайд у Матеуса. Якось невпевнено боковий суддя підняв прапорець.

20-а хвилина. ГООЛ 0:1 Олійник! Чудове виконання! Жуліано навісив прямо на голову Олійнику та Денис красиво головою перекинув Долганського!

23-а хвилина. МОМЕНТ!! Як же здорово біжить "Дніпро" в атаку! Матеус віддав передачу на Калинича, а форвард гостей з дуже зручної позиції пробив точно в голкіпера! Віддамо належне Долганському, дуже вчасно він почав зближатися з нападаючим.

28-а хвилина. Перша жовта картка в нашому матчі. Гірчичником нагороджений Ротань.

32-а хвилина. Щось стало виходити! Безус з Чичиковим пройшли до штрафної, Олексій небезпечно навісив, але швидше за всіх на м'ячі був Мандзюк.

38-а хвилина. Жовта картка Безусу. Абсолютно не потрібний фол в центрі поля на Стрініча.

39-а хвилина. Ротань боровся за верховий м'яч, і "круглий" ледь не влетів у дальній кут.

41-а хвилина. Дуже гостро біля воріт "Ворскли"!! Матеус з лівого флангу низом прострілив вздовж лінії воріт, Калінічу не вистачило частки секунди, щоб замкнути цей пас.

Перерва

53-я хвилина. ГОЛ 0:2 Жуліано!! Дуже легко забиває "Дніпро"!! Олійник низом прострілив на Жуліано, який з воротарської площі розстріляв ворота суперника.

62-а хвилина. Офсайд у "Дніпра". Матеус неуважно зіграв.

66-а хвилина. АЛІЄВ! Після рикошету м'яч відскочив до півзахисника "Дніпра". Олександр сильно пробив, потрапивши у сітку воріт, але з іншого боку.

68-а хвилина. Перший небезпечний момент у "Ворскли"!! Громов дуже щільним ударів хотів розчарувати Лаштувку, але воротар зіграв надійно. На добивання не встиг Янузі. Кутовий господарі розіграли невдало.

72-а хвилина. НУ ЯК ЖЕ ТАК! Янузі! Я вже бачив м'яч у сітці воріт! Але мабуть не судилося полтавчанам забити у цій грі. З забійної позиції Янузі не потрапляє в створ. Ліетава поборовся у куті штрафного, прострілив на Ахмеда, але той промахнувся.

80-а хвилина. ГОЛ 1:2 Чудовий удар! Євген Селін феноменальним ударом відроджує інтригу в нашому матчі! Лівою ногою, точно в дев'ятку!

82-а хвилина. ГОЛ 2:2 Ось це так! Безус вивів один на один свого партнера і Янузі не залишив шансів Лаштувці!

87-а хвилина. Сумбурна гра обох команд закінчується жорстким зіткненням в центрі поля. Мазух нагороджений жовтою карткою!

90-а хвилина. Жовта картка Алієву. Все справедливо. Безус починав перспективну контратаку, довелося його тягнути за футболку, щоб не втік.