2 вересня 2012, 18:25
0
8
Волинь приймає Металліст

Сьогодні, 2 вересня, відбувся матч 8-го туру української Прем'єр-ліги, в якому луцька Волинь несподівано перемогла харківський Металіст.

Волинь (Луцьк) - Металіст (Харків) - 2:1

Гол: Ерік Бікфалві (20), Даніель Суботіч (37) - Вілліан Гомес (18)

Попередження
: Сімінін (39), Аржанов (42), Ізворану (88) - Гуйє (43), Шарпар (49), Едмар (60), Лисенко (82), Торсільєрі (88)

Луцьк. Авангард. Початок матчу: 17:30

Волинь: Литовченко, Сімінін, Ілієв, Шиков, Насонов (Павлов, 75), Ізворану, Аржанов (Стевіч, 83), Бікфалві (Скоба, 90), Рамон, Пилипчук, Суботіч

Металіст: Горяїнов, Шелаєв, Торсільєрі, Папа Гуйє, Фініньо, Шарпар (Марлос, 59), Едмар, Шав'єр, Вілліан (Бланко, 77), Соса, Крістальдо (Лисенко, 58)

Хронологія матчу:

10-а хвилина. Суботіч отримав пас з глибини і майже без перешкод бив з лівого краю штрафного майданчика - в голкіпера! Кутовий.

18-а хвилина. ГОЛ 0:1 Перша ж контратака гостей стала гольовою - Шарпар косою передачею у штрафний знайшов вільного Вілліана, який з 13-ти метрів вразив лівий (дальній) кут воріт!

20-а хвилина. ГОЛ 1:1 Бікфалві прямим ударом зі штрафного перекинув стінку, і м'яч влетів під поперечину після невеликого рикошету від голови гравця в стінці!

27-а хвилина. Вілліан під Насонова пробивав по воротах, невеликий контакт із захисником, і кутовий.

31-а хвилина. Пилипчук розганяв нову атаку і зіграв направо у вільну зону на Суботича, а той у офсайді.

33-а хвилина. Пилипчук в контратаці з боєм відірвався від противника і з останніх сил пробив з 15-ти метрів - в Горяїнова!

36-а хвилина. Крістальдо без перешкод прострілював з правого краю штрафного майданчика, і захисники в паніці змогли відвести загрозу!

37-а хвилина. ГОЛ 2:1 Луцьк відповів ще краще - подача від лівої бічної лінії в центр штрафного майданчика, і Суботіч потужно пробив головою впритул, випередивши Торсільєрі!

39-а хвилина. Сімінін першим з футболістів на полі записав у пасив жовту картку.

41-а хвилина. Хороша скидка Вілліана під удар Хав'єра з меж радіусу штрафного майданчика - пристойно над воротами!

42-а хвилина. Триває роздача жовтих карток. Завинив заведений Аржанов.

43-я хвилина. Папа Гуйє ззаду стрибнув в ноги Бікфалві - ще одна жовта картка.

45-а хвилина. Пилипчук в падінні бив головою з декількох метрів після подачі кутового, і захисник ногою блокував м'яч!

47-а хвилина. Хав'єр отримав болючий удар ззаду по нозі від Ізворану, суддя чомусь не покарав грубіяна.

49-а хвилина. Попередження Шарпару за грубу гру проти Суботича з метою зриву атаки.

60-а хвилина. Арбітр картками присікає грубість. Втім фол Едмара на Суботіча не тягнув на "гірчичник", але судді видніше.

67-а хвилина. Марлос, Соса та Вілліан розірвали оборону "Волині", удар останнього з 10-ти метрів був неточним, але захисник все одно вибив м'яч!

68-а хвилина. Штурм воріт господарів поля не припинився, і вже Фініньо пробивав по воротах з середньої дистанції, кіпер кулаками парирував!

82-а хвилина. Лисенко отримав жовту картку

88-а хвилина. Ізворану і Торсільері отримали по жовтій картці

89-а хвилина. Павлов неакуратно прийняв м'яч за спинами захисників, при цьому все одно перебував в офсайді.

90-а хвилина. Сімінін отримав жовту картку

90 +2 хвилина. Стевіч в чистому виході один на один з голкіпером бив з 12-ти метрів і не влучив у ближній кут воріт!