2 вересня 2012, 20:31
0
12
Арсенал грає з запорізьким металургом

Сьогодні, 2 вересня, відбувся матч 8-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київський Арсенал впевнено розправився із запорізьким Металургом, який на цьому тижні звільнив головного тренера.

Арсенал (Київ) - Металург (Запоріжжя) - 3:0

Гол: Олександр Ковпак (24), Домінік Адійя (63), Максим Шацьких (83)

Київ. Динамо ім. В. Лобановського. Початок матчу: 19:30

Арсенал: Боровик, Польовий, Леандро, Симоненко, Матуку, Флореску (Старгородський, 65), Шахов, Ковпак (Кобахідзе, 57), Шацьких, Міколюнас (Адійя, 57), Гоменюк

Металург З: Шевченко, Опанасенко, Тейку, Рудика, Цуріков, Матяж, Лук’янов, Ашраф, Пісоцький (Слім, 77), Бєлік (Жуніор, 61), Лазарович (Воронков, 50)

Хронологія матчу:

3-я хвилина. Обрізався в центрі поля Флореску, тут же послідував проникаючий пас на Лук'янова, який з лівого краю штрафного намагався вивести партнера на порожні ворота, але захисник зміг випередити Бєліка!

9-а хвилина. Хороша атака вдалася гостям. Лук’янов дуже легко пішов від двох суперників на правому фланзі і виконав класний крос на дальню штангу, де вже чекав м'яч Лазарович. Пробив Тарас головою під поперечину, але Боровик грає впевнено, переводячи на кутовий.

16-а хвилина. Ще один довгий закид на Ковпака, Боровик виходить з штрафного, м'яч його перескакує і йде на правий фланг, де його наздоганяє Бєлік і навішує на голову Лазаровичу, але Тарас до м'яча не добирається.

24-а хвилина. ГОЛ 1:0 Флореску з глибини виконав чудовий пас на правий фланг, куди підключився Леандро. Виконав захисник простріл на ближню штангу і Ковпак з лівої ноги вразив ближній верхній кут!

29-а хвилина. Лук'янов класно розігнався по правому флангу, втік від Симоненка і зупинився, подивився в штрафну і виконав класний закид на Бєліка, але вчасно вийшов з воріт Боровик врятував свою команду!

38-а хвилина. Активний Лук'янов в офсайді. Після довгої передачі Лазарович скинув м'яч латвійському півзахисникові, а він був в неправильному положенні.

52-а хвилина. Рудика виконав закид від своєї штрафної, Леандро дуже невдало прийняв м'яч, той відскочив від захисника, і Лук'янов зльоту вирішив завдати удару, і не прогадав, м'яч ледь не влучив у дальній кут, пройшовши поруч зі штангою.

60-а хвилина. Пробив метрів з 40 зараз Цуріков, м'яч, здавалося, летить дуже слабо, але вирішив перепинити політ м'яча Матуку, а вийшов рикошет, і довелося Боровику бігти в інший кут і там м'яч забирати.

63-я хвилина. ГОЛ 2:0 Леандро в центрі поля змістився в центр і зіграв на Шахова, який зіграв вперед на Шацьких, а у капітана було два варіанти, або Гоменюк, який був у офсайді, або Адійя, Максим вибрав другий варіант, і форвард, вийшовши сам на сам, не промахнувся!

72-а хвилина. Польовий з лівого флангу закинув м'яч у штрафну, де Гоменюк прийняв м'яч, і вийшовши один на один, послав м'яч у сітку, але лінійний вже підняв прапорець - офсайд! Все правильно, як видно на повторі.

73-я хвилина. Заробили гості штрафний, метрах в 35 прямо по центру. Зголосився бити Бєлік, пробив Олексій після довжелезного розбігу точно в той кут, де стояв Боровик, і голкіпер зміг скластися і без особливих проблем м'яч забрати.

75-а хвилина. Адійя класним пасом зіграв у правий край штрафного на Гоменюка, але вчасно вискочив з воріт Шевченко і зміг вибити м'яч з-під ніг форварда. Ризиковано грав кіпер, проштовхни м'яч нападник, могло бути і видалення.

83-я хвилина. Гооол 3:0 Адійя з глибини зіграв до чужого штрафного, а Гоменюк зіграв правіше на капітана, а Максим не підкачав і пробив повз Шевченка, який в жодному м'ячі не винен.

85-а хвилина. Міг бути гол престижу, але не трапився. Лук'янов, розуміючи, що партнери ніякі, сам пройшов до чужого штрафного і пробив у лівий нижній кут, але м'яч зрадницьки проскочив повз штангу!