Група України: Англія громить Молдову, Польща та Чорногорія розійшлися миром

7 вересня 2012, 22:40
0
13

Сьогодні, 7 вересня, відбулися матчі першого туру відбірного турніру на Чемпіонат Світу 2014 року.

Група Н

Турнірне становище: Англія - 3, Чорногорія - 1, Польща - 1, Україна - 0, Молдова - 0

Чорногорія - Польща - 2:2

Гол: Нікола Дрінчич (27), Мірко Вучинич (45) - Якуб Блащиковський (6), Адріан Мержеєвський (55)

Вилучення: Саво Павичевич (69) - Людовік Обраньяк (73)

Чорногорія: Бозович, Зверотич, Савич, Волков, Павичевич, Дрінчич (Джудович, 84), Вукчевич (Пекович, 71), Баша, Йованович (Касаліца, 65), Йоветич, Вучинич

Польща: Титонь, Василевськи, Глік, Вавжіняк, Пішчек, Гросицьки (Межеєвські, 46), Борисюк (Муравськи, 69), Блащиковскі, Полянські, Обраньяк, Левандовськи (Сагановськи, 90)

Молдова - Англія - 0:5

Гол: Френк Лемпард (4-пенальті, 29), Джермейн Дефо (32), Джеймс Мілнер (73), Лейтон Бейнс (83)

Попередження: Булгару (3) - Джонсон (6)

Молдова: Намашко, Булгару, Армаш, Єпуряну, Головатенко, Оніка, Гацкан, Петраш, С. Ковальчук, Пікущак (Сидоренко, 77), Суворов (Дєдов, 46)

Англія: Джо Харт, Джонсон, Террі, Лескотт, Бейнс, Джеррард (Керрік, 46), Лемпард, Клеверлі, Окслейд-Чемберлен (Уолкотт, 59), Мілнер, Дефо (Уелбек, 69)

3-тя хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Клеверлі пробивав по воротах, але м'яч на своєму шляху зустрів руку Булгару.

4-та хвилина. ГОЛ 0:1 Лемпард пробив у лівий від себе кут, вгадав напрям удару Намашко, але відбити не зміг. Рахунок відкрито.

29-та хвилина. ГОЛ 0:2 Глен Джонсон виконав просто шикарну подачу в штрафний, ніким не прикритий Лемпард дуже спокійно скинув м'яч у дальній кут воріт.

32-га хвилина. ГОЛ 0:3 Розвалилася збірна Молдови! Окслейд-Чемберлен виконав просто пас-цукерочку в розріз оборони господарів поля на Дефо, Джермейн пробив в один дотик і пронизав ближній кут воріт.

74-та хвилина. ГОЛ 0:4 Щось неймовірне продемонстрували, навіть не те щоб футболісти Англії, а захисники збірної Молдови. Клеверлі, Уелбек і Уолкотт грали в квадрат в чужому штрафному, практично без перешкод, потім вивели на ударну позицію Мілнера, який з одинадцятиметрової позначки послав м'яч впритул зі штангою. Хоча забивати міг кожен з представленої вище трійки.

83-тя хвилина. ГОЛ 0:5 Лейтон Бейнс обводив стінку, намагався послати м'яч у ближній кут, круглий зачепив гравців у стінці і полетів у дальній, а Намашко вже сіпнувся в протилежний.

Нагадаємо, що Україна перший тур пропускала.

ТЕГИ: Сборная Англиисборная Польшисборная Молдовысборная Черногории